Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közeledjek egy olyan...

Hogy közeledjek egy olyan sráchoz aki nagyon jól néz ki, és ezt tudja is és én nem nézek ki olyan jól?

Figyelt kérdés

Nagyából ismerem, mert barátnőm már bemutatott egymásnak mindket, de ha egyedül vagyok nem merek vele beszélgetni se, a köszönés is alig akar kicsúszni :S Nekem nagyon bejön ez a srác és szeretnék vele jobban megismerkedni, egy ideje már nincs barátnője, de én meg félek hogy nem kellenék neki.

Mit csináljak ?



2014. szept. 22. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
kb az jött le hogy van egoja, így ha bejönnél neki akkor kezdeményezne, de mivel nem ezért szerintem neked is felesleges. Aztán beszélgetni lehet vele bármiről, amiből esetleg később kiderülhet valami :)
2014. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisboltos ***** válasza:
Ha tényleg olyan jó srác, mint amilyennek írtad, akkor nem neked kell kezdeményezni. Na, de az már más kérdés, hogy fog-e egyáltalán.
2014. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!