Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez, mit érzek? Lehet/legyen...

Mi ez, mit érzek? Lehet/legyen ebből valami? Segíccség! :O

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje ismerem ezt a fiút és nagyon jól kijövünk, nagyon jó vele beszélgetni, imádom a stílusát, stb. Sokáig nem éreztem úgy hogy vonzódnék hozzá meg más fiúval voltam elfoglalva, de egyszer úgy jött ki hogy áttáncoltunk egy estét és azóta valahogy másképp tekintek rá. De nem tudom eldönteni hogy mi ez, mert egyszer tetszik, másszor meg nem annyira. Keresem a közelségét, az érintését de nem tudom elképzelni hogy pl. megcsókol (az előző, első kapcsolatomban mondjuk kialakult egyfajta viszolygás bennem a csóktól).

Akkor ez most mi? Rengeteget gondolok rá és cigánykereket hánynék örömömben mikor rámír, de nem tudom eldönteni, össze akarjak-e jönni vele vagy sem (neki tudom hogy bejövök de nem nyomul), mert az előző kapcsolatomba különösebb vonzódás nélkül mentem bele és csúnya vége lett, igaz belsőleg se passzoltunk egyáltalán, vele meg igen.


Nos? :/ 18L



2014. szept. 22. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak aggódsz, hogy ugyanez lesz a vége,pedig valójában szereted. :) szerintem mindenképp próbáljátok meg. Ne kelljen megbánnod, hogy nem tetted.
2014. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nagyon félek attól hogy megismétlődik mert nem vagyok képes felismerni az érzéseimet...és így őt is "átverném" mint az exemet és azt sose bocsájtanám meg magamnak :(
2014. szept. 22. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. :)
2014. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha megint úgy végződik, összecsúszok - ahogy mamám mondaná :/
2014. szept. 22. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl negatívan állsz hozzá. Nem fog az történni gondolj erre. :) #3
2014. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi hát jó :)
2014. szept. 22. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert. :) #6
2014. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!