Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gazdag férfiak, miért vagytok...

Gazdag férfiak, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés
Szép, értelmes, nyelvet beszélő lány vagyok, emiatt nagyon sok udvarlóm akad - minden rétegből. Azt vettem észre, hogy (főleg) a gazdagabbak borzasztóan faragatlanok és gorombák. Gondolom, ez abból eredhet, hogy a lányok 80%-át már a pénzük meggyőzte, így felesleges minden másnemű pluszt felmutatniuk mint: kedvesség, udvariasság - melyekhez hozzászoktak, így megmaradtak bunkónak. Maradtam én a nők azon 20%-ában, akiket a pénz és a rongyrázás teljesen hidegen hagy, és amint ez a pasi számára kiderül le is lép, nehogy még a végén férfikét és nem pénzeszsákként kelljen viselkednie... Miért van ez? Ha valaki magára ismert - előre is bocs, de sajnos ez így van...

2014. aug. 22. 18:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
el vannak szállva, azt hiszik pénzzel bárkit megkaphatnak
2014. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Elmondtad a lényeget. 80% az 80%
2014. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
* mármint ahhoz szoktak hozzá, hogy a pénzük elég ahhoz, hogy összeszedjenek egy lányt
2014. aug. 22. 18:29
 4/36 anonim ***** válasza:
Hol marad a tisztelet a kivételnek?
2014. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, ameddig lehet titkolom az anyagi helyzetem..
2014. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
miért foglalkozol velük?
2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondom bárcsak magamra ismernék. :D

Valószínű azért olyanok mert megtehetik. A rendkívül szép nők is megtehetnek gyakorlatilag bármit és sokan meg is teszik.

2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
egyszerü férfi szemmel látva van egy nő akit bármikor megkaphat vagy könyebben max kis ellenállás árán megkaphat és van egy nő aki meg rá se hederít arra amivel ő kitünik a többségből szerinted egy normális fiu/férfi/srác melyiket választja?
2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szegény vagyok és nem bunkó, válassz engem! Mindjárt kiderül, hogy téged is mi érdekel:)
2014. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Privátban is kifejthetitek, ha nem akartok publikusan írni, mert tényleg elkeserítő..


6-os: nem szoktam elküldeni élből valakit, és mivel nincs pénzszenzorom, mint egy két hölgynek, így több időmbe telik rájönni, hogy azért akkora az arca, mert nyomja a zsebét a tárcája...

2014. aug. 22. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!