Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő és egy férfi rokonsz...

Ha egy nő és egy férfi rokonszenves egymásnak mind külsőleg, mind belsőleg, akkor az ismerkedés általában mennyi ideig tart, meddig érdemes húzni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam kapcsolatban, most meg itt van ez a gyönyörű, akivel kereken két hete együtt töltünk minden napot reggeltől estig, olyanok vagyunk egymásnak, mint zsáknak a foltja. Az az igazság, hogy egyik pillanatban azt gondolom, hogy már párkapcsolatban kéne lennünk, másik pillanatban meg azt, hogy nincs értelme kapkodni, hová siessek. Viszont ha kölcsönös a vonzalom, megvan a közös frekvencia, minden klappol, akkor meg az időhúzásnak nincs értelme. De mégis csupán két hete ismerem, másoknak évek kellenek ahhoz, hogy idáig eljussanak. Szóval tele vagyok ellentmondásokkal. Semmit sem kívánok jobban, minthogy összejöjjek vele, tehát nem a kételkedés szól belőlem, szimplán még sosem éreztem ilyet, amit már néhány napja érzek. (21/F)
2014. szept. 23. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd elmulni, elveszni a pillanatot, nekem mar volt parszor olyan erzesem, hogy osszejonnek a sraccal az meg huzta de addigra meg mar en lattam maskepp mindent, amelyik huzta az elmaradt, nekem az jon be ha spontan alakulnak a dolgok es nem akadnak meg.
2014. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"még sosem éreztem ilyet, amit már néhány napja érzek."

Szerelmes vagy. De jó neked!! A szerelem nagyobb az embernél, majd alakítja a kapcsolatot. (ezért vannak ezek a kifejezések: beborít, elborít a szerelem, beleestem)

2014. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2hete mindennap együtt vagytok.Ez már kapcsolat :)
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy csajt nem csak lelki barátnőnek akarsz, akkor már az első találkákon törekedjél a testi kontaktus kialakítására is, különben barátzónába leszel sorolva. Pl. vidd el táncos helyre, táncoltasd meg, évezredek óta férfi és nő testi közeledésére ez az egyik legjobb recept.
2014. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!