Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért néztek át egy...

Lányok, miért néztek át egy férfin, csak azért mert külsőleg nem vonzó? F

Figyelt kérdés

Bárhogy próbálok közeledni a lányok felé átnéznek rajtam, mintha ott sem lennék. Kezdem elveszíteni az önbizalmamat, mert hiába lennék jó beszélgető partner, a külsőm miatt a semmibe vesznek és még szóba sem állnak velem.

Mit csinálok rosszul? Hogy közeledjek a nők felé, ha így átnéznek rajtam?

Megköszönném, ha néhányan adnátok tanácsokat.



2014. aug. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

na most erre mit lehet mondani én se foglalkozom olyan pasival aki nem jön be :S (ettől függetlenül nem vagyok paraszt senkivel csak ha nagyon cikin nyomul és nem ért a szóból)


rossz helyen ismerkedsz, túl jó nőt akarsz magadnak, igénytelen vagy, az öltözködésed borzalmsa

csak úgy kapásból pár dolog ami eszembe jutott

De én már sok "csúnya" embert láttam akinek párja van szóval valószínűleg a kisugárzásod vagy a fentebb említettekkel van probléma

2014. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok többsége szörnyen felszínes, ez van, el kell fogadni.
2014. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kire fogok felizgulni az ágyban?
2014. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szulu13 válasza:
14/F próbálj határozott lenni álj ki magadért én dem értem mért van ez hogy külső alapján döntenek de ez van ezt kell szeretni és mondjuk amikor kiderül hogy a pasi akivel mondjuk ágyba bulytak az csak azért van velük hogy jól gerincre vágja őket vagy csak azért mert avval akart menősködni hogy jaj de kemény vagyok mert ebben az évben 20-csajt megdöngettem utána meg a lányok hiába szomorkodnak csak maguknak ártanak hát ilyen ez a világ :/ :)
2014. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrét válasz: "csak azért mert külsőleg nem vonzó".
2014. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az ismerkedéskor nagyon fontos az első benyomás, azt pedig csak külső alapján lehet megszerezni. Talán genetikailag van így kódolva a dolog. Mindenesetre legyél mindig ápolt, öltözz kulturáltan és ne légy tolakodó stílusú.

Van egy kedves fiú ismerősöm, akit-ha csak a külső alapján döntöttem volna- sose ismerem meg.Előtte csak képen láttam és ott teljesen másként nézett ki. De vettem a fáradságot, beszélgettem vele és adtam neki esélyt. Nem bántam meg. 18/L.

2014. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!