Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, szórakozóhelyen ha egy...

Fiúk, szórakozóhelyen ha egy lány aki megtetszik a másik 1-2-3 barátnőjével táncol szinte zárt körben, akkor hogy szeditek ki onnan őt?

Figyelt kérdés

Mi a leghatékonyabb módszeretek? Tudom, nem működhet minden lánynál minden, de mi az, amivel a legtöbbször előre tudjátok mozdítani a dolgokat?


Bármilyen ehhez kapcsolódó hatékony gondolat jöhet a szórakozóhelyeken való ismerkedésről.


2014. szept. 23. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, max elkéred a számát. Az nem gáz a többi barátnői előtt. Elmenni nem fog veled (hacsak nem prostituált).
2014. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Félreérthetően kérdeztem?


Úgy értem hogy kezdeményezel egyáltalán a tánctéren? Mibe kerül eljutni a kezdeményezéstől a száma megkapásáig? Mi erre a leghatékonyabb módszer? Hogy lehet kijátszani a barátnőjüket "tőled féltő" barátnőit?

2014. szept. 23. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Először táncolt a közelében es nézed sokáig es mosolyogj ra, ha bejösz neki, szimpatikusnak talál, vissza mosolyog, sőt ha nagyon bejösz neki aki o maga megy a közeledne táncolni, viszont ha az nem, csak a mosoly, akkor csak lépj oda, es kezdj el vele táncolni
2014. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aztán valamennyi tánc után (10-30 perc) javasoljam hogy menjünk ki egy kicsit beszélgetni, vagy mondjuk menjünk egy italért?
2014. szept. 23. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha odamész, megkérdezed, hogy táncolna-e veled... ha jó pasi vagy elmegy veled táncolni... de ha nem, akkor a barátnők kimentik, pláne ha nyomul az illető :) tudom, mert mi is ezt a módszert szoktuk alkalmazni :)
2014. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kérdés:

Szóval ha a barátnődnek is bejön a srác, akkor hagyjátok hogy vele legyen?


1. Nincs ilyen, hogy mondjuk neked nem tetszik a srác, de a barátnődnek igen és azért is próbálod így vagy úgy távol tartani tőle?

2. Vagy hogy mondjuk zavar, hogy a neked is tetsző srác nem téged nézett ki, hanem a barátnődet, ezért szintén megpróbálod távol tartani őket egymástól?


Illetve ugyanezeket úgy is kérdezem visszafelé, hogy olyan volt-e már veled, amikor a te barátnőid köptek bele a te levesedbe mondjuk az 1-es vagy a 2-es pont miatt?

2014. szept. 23. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hagyjuk ismerkedni a másikat. De mindig egymás közelébe vagyunk... :)
2014. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!