Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még soha nem volt bnője, de...

Még soha nem volt bnője, de engem annak akar. Akkor komoly kapcsolatra vágyik, ugye?

Figyelt kérdés

Még soha senkit nem vitt haza, soha nem volt barátnője, nem is randizgatott. Biztos forrásból tudom, nem csak tőle - mert régóta ismerjük egymást, közösek a barátaink is, viszont csak most ismertük meg egymást közelebbről. Engem barátnőnek akar, és én is akarom, már nagyon régóta tetszik nekem. De egyszerűen félek már belevágni bármiféle kapcsolatba, mert az utóbbi alkalommal mindig komolyan gondoltam, és a pasijaim azt adták le nekem h majd megkérik a kezem, stb, végül 1-2 hónap után dobtak, kiderült utólag mindig h csak szexre kellettem (volna). De akkor ő tényleg komolyan gondolhatja, ha soha nem vitt haza még senkit, és soha nem volt még kapcsolata, én leszek neki az első barátnője... ugye?

20/L


2014. szept. 23. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Minekünk ezt mégis honnan a fenéből kellene tudnunk előre?
2014. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pont ilyen helyzetben vagyok 19/F És én komolyan gondolom. Szóval nagy eséllyel ő is.
2014. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sose állj úgy hozzá,hogy félsz bla bla bla....mert az az egész kapcsolatot megpecsételi,mert mindig az lesz benned hogy jaaj mikor hagy el...

úgy állj hozzá,hogy miért ne lehetne?

Mi bajom lehet? max átver,túlélem,jön a következő

2014. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja és nem attól lesz komoly egy kapcsolat hogy mindketten komolyat akartok,mert lehet hogy így is van,de pl nem jöttök ki,sok lesz az ellentét,nem kommunikáltok,nincs megértés,összhang....

szóval majd ha már 2 éve együtt vagytok akkor mondhatod hogy komoly,de addig ilyenekben felesleges gondolkozni,meg előre megbeszélni,hogy igen én is komolyat akarok

2014. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!