Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden van olyan sport...

Szegeden van olyan sport pálya ( akár recortan), ahol lehet futni? Van itt olyan aki szintén hasonló lehetőséget keres, vagy sport pályán fut?

Figyelt kérdés
Atlétikai pálya futó pályájára lenne szükségem, utca, töltés , egyéb sajnos nem jó.

2014. szept. 23. 21:37
 1/3 anonim válasza:

Szegeden versenyszerűen futok, szóval tudom h mi merre hány méter:D

Recortant tudomásom szerint csak 2 helyen találsz, a piarista gimiben egy 200m-es körpályát amiből egy 100m-es "nyelv" nyúlik ki, ill. a szeol pályán, az etelka soron van egy 110-120m-es csík. Utóbbit tuti lehet használni, mikor még ott edzettem láttam ott hobbifutókat, de ennek járj utána h pontosan mikortól lehet használni, h ne zavarj egy-egy edzést.

Ugyanitt, a szeolon van egy 400m-es salak pálya a recortan mellett. A másik 400m-es salak a szvse pályán van, és az állomás környékén is van egy 300m-es salak pálya, de ebben nem vagyok biztos h lehet használni.

Remélem tudtam segíteni:)

2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szeol pálya
2014. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen a segítséget! Egyébként én is versenysport miatt kérdem :)
2014. szept. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!