Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki hasonló helyzetben?...

Valaki hasonló helyzetben? Választanom kell közöttük, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, másik városba költöztünk, és ezért sulit kellett váltanom. Az új suliból két fiú is érdeklődik irántam, az egyiküket már gyerekkoromból ismerem, nagyon jóban vagyunk. A másikuk egy igaz vagány jóképű srác, kémián mellettem ül. Mind a kettejükkel voltam már párszor randizni, bár a gyerekkori barátommal ez nekem nem igazán annak jött le, de ő annak érezte. Mind a ketten tudnak a másikról, és ők lépni szeretnének, csak az a baj, hogy tudom, hogy az egyiküket meg kell bántanom, de ezt nem szeretném. Valahogy úgy érzem nincs jó opció. A vagány srác tegnap ki is mondta, hogy mostmár eldönthetném, hogy mit akarok, mert ő többet, meg is csókolt, és nagyon jó volt. Nem akarom megbántani a másik srácot sem, vele is nagyon jó, imádok vele lenni, de valahogy nem tudnám magunkat úgy elképzelni. Hogyan oldjam meg, hogy valamilyen szinten mind a ketten velem maradjanak? Félek, ha azt mondom neki, hogy maradjunk csak barátok, akkor végleg elveszítem. Mit tegyek a szívem az egyikhez, az agyam a másikhoz húz!
2014. szept. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj, hűtsd le a nunid, és csináld a leckéd lányom !!!
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkori barátoddal! EGYÉRTELMŰ!

Vagányokból csak a baj van..

19/L

2014. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt is a rendes srác fog szívni, úgy érzem.
2014. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teszteld melyik fiú szeret jobban. Egyszerű. Mindkettőnek mond, hogy "ott egy csaj, sokkal szebb nálam" és ha hátrafordul akkor az szeret kevésbé. Ha mindkettő akkor nézd a reakciót
2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek...
2014. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!