Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám magamra erőltetni,...

Hogy tudnám magamra erőltetni, hogy olyan lányokkal járjak és feküdjek le, akik nagyon taszítóak és nem tudok vonzódni hozzájuk?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült esetleg, magára erőszakolnia a vonzalmat, hogy vonzódjon valakihez aki nagyon taszító?

2014. szept. 24. 15:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Csak a baj, hogy egyszerűen nem megy, ezért kértem itt tanácsot hátha valakinek sikerült és elárulja hogy kell, önhipnózis vagy ilyesmi
2014. szept. 24. 16:13
 12/19 anonim ***** válasza:

Vágd ki a heréidet, és minden problémád megszűnik.


Id.ióta. :)

2014. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az önhipnózis az, hogy érezd magad Valakinek, Férfinak. Ehhez pedig a legjobb gyógyszer a siker, minden területen (munkában, sportban, iskolai eredményekben, társaságon belül népszerűségben, stb.).
2014. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13as ez nagyrészt megvan nem ezzel van a gond, bár látom nehéz a kérdésre válaszolni. a problémám nem önértékeléssel van vagy azzal h sikereim nincsenek az élet más területein, hanem azzal hogy nem tudom magamra erőltetni azt a lányt akinek végre bejönnék, mert annyira taszító
2014. szept. 24. 16:38
 15/19 anonim ***** válasza:

A jó öreg pálinka csodákra képes.

(Szerinted miért van ennyi alkoholista kis országunkban?)

2014. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mitől taszító az a lány?

Amúgy prosti esetleg??

2014. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,hogy egy ronda pasi a jó frizurával és öltözködési stílussal is legrosszabb esetben egy hatos lesz a nőknél.És a hatos srác hatos csajt érdemel.Engem érdekelne a stylist karrier,szívesen segítek neked külsőleg javulni.Én nő vagyok,és tudom mi tetszik nekem egy pasin.Sőt,ha gondolod még vásárolni is elmegyek veled,ha Budapesti vagy...Olyan nővel,aki nem jön be neked meg semmi értelme kezdeni.

18/l

2014. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Bocs, hogy értetlenkedek, de egyáltalán mi az, hogy taszítanak? Mert azt még értem, hogy XY taszít, pl. mondjuk Kelemen Anna, mert az a nő undorító, de az hogy lehet, hogy mondjuk 100 átlag csajból 100 taszít? Nem csak arról van szó, hogy "nem jött be elsőre"? Ettől még adtál nekik esélyt? Elmentél velük randizni? Most nyilván nem arra gondolok, hogy minden 300 kg-os, fogatlan, 50 éves pumával menj el beszélgetni, hátha sikerül eleget innod, de szerintem bőséggel vannak "átlagos lányok", akiken lehet, hogy elsőre nem akad meg a szemed, de ha találkozol velük többször, beszélgettek, jobban megismered őket, talán felfigyelsz olyan dolgokra, amik megtetszenek, amiket elsőre ugyan nem láttál, de mégis ott voltak. Pl. hogy szexin nevet, hogy "úgy" néz Rád, stb... Adtál ezeknek a "taszító nőknek" ilyen esélyt? Vagy csak megnézted őket, és azt mondtad, hogy nem az esetem, és akkor már rögtön elkönyvelted, hogy taszít is...


Ugyan lány vagyok, de lassan 30 perce azon gondolkozom, hogy egyáltalán találkoztam-e valaha olyan fickóval, akire direktben azt tudtam volna mondani, hogy engem ő taszított, és arra jutottam, hogy soha. Voltak olyanok, akikről rögtön tudtam, hogy sose jönne össze velük semmi, mert annyira másként álltunk mindenhez, de ez főleg lelki és értelmi okok miatt volt, sosem a külső miatt. Ha Te se külső alapján mondod taszítónak őket, hanem jellemre, akkor meg megint nem értem a kérdést. Miért akarnál olyan nővel lenni, akinek a jelleme taszít?


Egyébként a nők hajlamosak mindenkiben meglátni a jót, és hajlamosak ám az elsőre nem túlságosan "best of" kategóriás pasit is megszeretni, ha az kitartó, és normális velük. Szóval azokkal se feltétlenül kéne feladnod, akik elsőre nem jöttek össze. Próbálkozz csak tovább. És ha rám hallgatsz, sose erőltetsz magadra semmi ilyet, csak nyitottan állsz a dolgokhoz, és bízol magadban. Lehet nem is (nem csak) fizikai generálozás kéne neked, hanem lelki/hozzáállásbeli. Ha ilyen kudarcfixált vagy, és ezt érzik rajtad, ez viszont tud ám taszító lenni.


28/L

2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A lány, aki sztájliszt akar lenni, ő most tökre érdekel. :) Mármint, szerintem én is hülyén öltözködöm, ráadásul kopaszodom is. Szóval kéne egy kis segítség, és mindezekkel együtt még budapesti is vagyok. Cserébe vízgázvezetékedet magas szinten karbantartom!
2014. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!