Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 9-es lány de, ő...

Tetszik egy 9-es lány de, ő 14 vagy 15 éves én meg 19 és érettségi utáni szakmán vagyok, szeretném megismerni de nem nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még ez nagy. Ő nemrég lépett be a tinédzser korszakba, te pedig azt most hagyod el. hagyd békén.
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hagyd ot beken, meg kislany, teljesen masok ebben a krban a kapcsolathoz fuzott elvarasok. Egyebkent a szulei is biztos utalnanak! Keress korban hozzad illo lanyt
2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem de .. de 19 èvesen találsz magadnak hozzád korban közelebb álló lányt :D
2014. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami hasonló kérdést akartam feltenni, csak én már 21 vagyok, a lány meg 15 :D Szóval így bocsi, hogy érdemben nem tudok válaszolni, csak figyelem a kérdésedet.
2014. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm 15 évesen ismerkedett meg a 19 éves barátjával 2 éve együtt vannak úgyhogy még távkapcsolat is nagyon boldogok ez szerintem a két fél személyiségétől függ igazán:)
2014. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelemnek nem a kor szab határt. Tudok extrémebbekről. L
2014. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyire extrémebbről? Konkrétan a 2 fél kora érdekelne, ha szabad tudni.
2014. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyi, én 21 éves vagyok, van egy nálam jóval fiatalabb barátnőm. A korkülönbség tényleg nagy, de ha megtaláljátok az összhangot, lehet belőle szép kapcsolat.

Ha összejönnétek, azt ajánlom hagyjál neki elég légteret, hogy saját kis életét is élhesse, mert én úgy vettem észre hogy ilyen ilyen fiatalon a kisebb korlátozások is ronthatják a kapcsolatot.

És ésszel ha neki vágsz a kapcsolatnak!!!

2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!