Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senki se tetszik külsőleg...

Senki se tetszik külsőleg igazán, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, de kevés ember az, aki igazán megtud fogni külsőleg.

Tudom, hogy a külső nem minden, viszont a mostani kapcsolatomnál is a következő a helyzet: úgy jöttünk össze, hogy külsőleg nem tetszett, de belsőleg imádom a barátomat. Emiatt rengeteg nehézség van részemről, mert belsőleg ilyen fiút nem fogok találni, de külsőre nem az "igazi". Nem hagyom el, próbálkozom megszeretni.

Viszont amikor megyek bárhova, alig látok olyan fiút, aki nekem tetszene külsőre. Nem nagyok az igényeim, és zavar részemről ez a felszínesség. A barátomat is szeretném megszeretni, mármint, hogy külsőre tetszen. Miért vagyok ilyen nehéz eset? Biztos bennem van a baj. Ezen hogyan tudnék változtatni?


2014. szept. 24. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2014. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"alig látok olyan fiút, aki nekem tetszene külsőre. Nem nagyok az igényeim"


:D

2014. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig ezekszerint nagyok az igényeim! ;)
2014. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*igényeid
2014. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az igényeim csak annyi, hogy ápolt legyen, igényes. Olyan, hogy izmos, szőke, stb. olyan nálam nincs, mert eddig akik nagynehezen megtetszettek anno külsőre is, mind eltérő stílusú és külsejű emberek voltak.

Egyzserűen sneki iránt nem érzek külsőleg olyan "pluszt".

2014. szept. 24. 23:19
 6/10 anonim válasza:

Ha a külsőre nagyok az igényeid, a belsőre meg nem, akkor nem nehéz a dolgod. Ez viszont egy kicsit ellentmondana az általad írtakkal. Szóval az lehet a baj, hogy:

1. Nagyok az igényeid külsőre és belsőre is.

2. Olyan ízlésed van, ami miatt kevés srác tetszik, így viszont egy idő után ilyen dolgokon fogsz "kattogni", mint amit most kiírtál.

Jó megoldás nincs, illetve csak az, hogy addig keress, amíg olyat nem találsz, aki mindenben megfelel. Ha meg nincs ilyen, akkor te is olyan leszel, mint az emberek nagy része, hogy valamilyen kompromisszumot kell kötnie. Ez van! :)

2014. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem jön be az nem jön be, ennyi. Nem tudsz rajta változtatni, ez van és kész. Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg sosem fogsz beleszeretni a barátodba.
2014. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Viszont amikor megyek bárhova, alig látok olyan fiút, aki nekem tetszene külsőre. Nem nagyok az igényeim"


Ez mekkora. Te neha szoktal magadba nezni es gondolkozni? Csak ugy nagy ritkan...

2014. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általános szitu. Mi nők nem úgy vagyunk bekötve, hogy csak külső alapján rákattanjunk valakire. Nem nézünk ágyéktájra, mindegy, hogy milyen lába, melle van az illetőnek :D Aki valamiért megfog, annál mérjük fel a külsőt, azaz először a "plusz" számít, aztán a többi. 40 vagyok, és a két kezemen meg tudom számolni, hány férfiara, korábban fiúra indultam be életem során. Szóval számomra ebben rég nincs semmi különös. Bár régen én is azt hittem, hogy a kínálat túl szerény, főként a körülöttem élő jó nők tömegét figyelembe véve. De most érett fejjel, szinte kívülállóként megnézem a kínálatot , azt látom, hogy de helyes, de jóképű, a fiam lehetne (és gyakran visszajeleznek, mert nyilván érzékelik a szemlét) de hogy tennék -e akár egy fél gesztust- kéne? Nem.
2014. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!