Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal szombaton találkoz...

Mogyi707 kérdése:

Egy lánnyal szombaton találkozok még szemtől szembe nem beszélgettünk csak facebookon!?!

Figyelt kérdés
Nekem az a tervem (mivel nem nagyon tudom miket szeret, mert a többit személyesen szeretnénk megbeszélni) na akkor a tervem az lenne hogy megkérdezem tőle hogy hova szeretne menni és megeszem azt "ami kell neki". Erről mi a véleményetek? Vagy az pofátlanság hogy először találkozunk és nem viszek neki semmit?(mert ugye azt látja hogy nincs semmi a kezembe) :/
2014. szept. 25. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Első randira ne vigyél semmit!!!! mutasd ki neki, hogy te vagy a domináns és, hogy ő csak akkor kap tőled ajándékot, ha MEGÉRDEMLI. Azt kell elérni ilyenkor, hogy ő AKARJON téged és ne egy újabb próbálkozó legyél a szemében!:)
2014. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem nem kell vigyél semmit (elsőre), és kérdezd meg h hova akar menni, de ha esetleg azt mondja "mindegy", akk ne faggasd tovább, mert tényleg az... és legyen egy "B" terved meg "C" meg "D" is h hova vidd... utáltam az olyan srácokat, akikkel nagyon sokat kellett menni odáig, meg nem is tudta igazán h hol van, v már bezárt a hely..
2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!