Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit szeretek,...

Van egy lány akit szeretek, régen sokat beszélgettünk (ez úgy 4-5 éve volt) de azóta másik suliba járunk soha nem találkozunk. Mit tegyek? (Lent több)

Figyelt kérdés
telefonszámot nem tudok; közösségin nincs fent; de tudom hol lakik. Mennyi esélyem lenne nála ha 4-5 év után becsöngetnék hozzá mondjuk azzal az indokkal hogy régen beszélgettünk és szeretnék vele beszélgetni? Lehetne belőle valami? vagy elijeszteném és nem lenne nála esélyem? ha igen mit tegyek?

2014. szept. 12. 17:50
 1/2 anonim válasza:
sztem mindenképp próbáld meg... mert esetleg évek múltán majd visszaemlékezel rá, h mi lett volna, ha.. és már késő v ilyenek... szóvall légy bátor és menj oda ;) persze ne támadd le azzal h szereted v ilyesmi, hanem csak úgy lazán h épp erre jártál, v pont vmi véletlen folyamán eszedbe jutott és gondoltad beugrasz egy kicsit (ne maradj sokáig) ... biztos nem fog elküldeni, ha régen jóba voltatok, szóval beszélgessetek, majd a vége felé kérd el telószámát, és ha odaadja, onnantól már be is indult a dologg ;D sok sikertt ;)
2014. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kísértetiesen hasonlít az én esetemre régen sokat beszélgettem a sráccal sőtt együtt is jártunk, de mostmár aligha váltunk két szót egy évben neki van csaja nekem pssim nem hiányzunk annyira a másiknak(csak s sztori eleje a hasonló
2014. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!