Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok akkor, ha a pasi (akivel ismerkedtek egy ideje) egyáltalán nem ünnepelné a születésnapját?

Figyelt kérdés

- a születésnapját egyáltalán nem ünnepli, ajándékot sem igényel, senkitől, mert nem szeret középpontban lenni,

- a névnapját sem ünnepli, majdhogynem azt sem tudja, mikor van a névnapja,

- húsvét alkalmával néhány nőismerősét meglocsolja,

- karácsonykor egy kis műfenyőt állít pár dísszel minimalista módon, meglátogatja a szüleit pár órára,

- szilveszterkor 2-3 barátjával összeülnek valamelyikük lakásán sörözni, zenélni, játszani,

- a nemzeti ünnepeken otthon van, kísérletezik a konyhában új ételekkel, filmezik, játszik stb.,


... és úgy nagyjából ennyi.


Mennyire fontos a lányoknak a különféle ünnepek körüli felhajtás?


2014. szept. 26. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem azért mellőzi, mert egy besavanyodott pöcś, hanem egyszerűen csak nem érdekli, és mások hangulatát sem akarja elrontani, akkor nem zavar.
2014. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
én nem bánom. Nem szeretem az ünnepek körüli felhajtást. Karácsonykor is ajándékok nélkül, csak néhány finom kajával, családi körben PIHENNI. Nekem erről szólnak az ünnepek. Szülinap, névnap meg vmi apróság és kész.
2014. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 6-ból 4 igaz rám is szóval ez érdekelne engem is.
2014. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

...hát, remélem nincsenek rossz véleménnyel az ilyenről, mert kb én is ilyen vagyok. Nem vagy egyedül ezzel :)

Én még a húsvétra is teszek magasról, és még műfenyőt se állítok fel.

2014. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus. Nem akar figyelmet, de mégis vannak barátaival akivel eltud lenni alkalmakkor.
2014. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre a lányokon, hogy szeretnek ünnepek alkalmával kicsit villogni, az ünnepeket olykor túlcicomázni. Nekem semmit nem jelent a születésnapom, mert nem érdekel, ugyanúgy a névnapom se. Nincs rá magyarázat, hogy miért nem, egyszerűen csak nem igénylem, hogy körbe legyek ugrálva, mert szerintem semmi értelme annak, hogy egy évvel idősebb lettem megint és ezt meg kell ünnepeljem nem látom értelmét.
2014. szept. 26. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Először is a megfelelési kényszeredet kéne legyőzni....
2014. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy szűk baráti társaságom, általában 3-4 fő számít a magnak, és ezekhez még 1-2 ismerős vagy barát szokott csatlakozni, velük már évek óta nagyon jól elvagyunk. Szinte mindegyiküknek megünnepeljük a szülinapjaikat, kivéve az enyémet, mert én nem érzem, hogy rászorulnék, ezt néhányszor már meg is jegyezték, hogy pedig hatalmas bulit csapnának a tiszteletemre. Nekem ez nem kell, hogy 20-30-an nyomorogjunk valahol, és én legyek a középpontban, mert egy évvel öregebb lettem, szerintem hülyeség.
2014. szept. 26. 11:26
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
ja, a szilveszter is kb úgy ideális nekem, h szűk kör, társas, filmezés, minimál pia. Utálom az olyan szitukat h kötelező jelleggel érezd jól magad, mer ez v az van épp.
2014. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt aránylag pozitívan állnak hozzá ehhez a kérdéshez, viszont amikor mesélem egy-egy lánynak, hogy nekem semmit nem jelent a születésnapom, nem szoktam megünnepelni, akkor fintorogva, szájukat húzva, homlokukat ráncolva néznek rám.
2014. szept. 26. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!