Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nőknek nem számít a...

Ha a nőknek nem számít a végzettség, az álláskör, a pozíció, a kereset, akkor hogy lehet az, hogy a szerényebb körülmények között élő férfiak sokkal nehezebben találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés

Rengeteg középfokú OKJ, vagy érettségivel, vagy szakmunkás végzettséggel rendelkező ismerősöm van, akik nem jelentkeztek továbbtanulni, inkább elhelyezkedtek dolgozni. Megkeresik a havi 120-130-at, néhányuknak másodállása is van fizetéskiegészítésért, ám meglepő módon csak nagyon kis hányaduknak van kapcsolata, nem nagyon kapkodnak értük a lányok, nők.


Ellenben úgy látom, hogy azok, akik egyetemen tanulnak tovább, nem nagyon van olyan időszakuk az életükben, amikor egyedülállóak lennének, mert mindig van egy-egy nő mellettük rövidebb-hosszabb ideig, még a kevésbé népszerű srácoknak is van párjuk.


Két testvérem van, egy idősebb és egy fiatalabb, és velük is beszéltem már erről, hogy akik nem tanulnak tovább egyetemen vagy főiskolán, azoknak jelentősen csökken az esélyük arra, hogy komoly kapcsolatra párt találjanak maguk mellé, mert bennük nem látnak a nők jövőt.


A bátyámat például utasította már el főiskolás lány azzal, hogy "jaaaa te csak villanyszerelő vagy?" Vagy egy könyvelő lány azzal kosarazta ki, hogy ő csak egyetemet végzett pasikra bukik, pedig amíg nem tudta róla, hogy csak villanyszerelői képesítése van, addig minden rendben volt közöttük az ismerkedés alatt. Az öcsém jelenleg gépésztechnikusit végzett és az osztályukba járókért sem kapkodnak túlzottan (többségükben ők sem akarnak továbbtanulni).


Nyugodtan pörgessétek végig FB-on az ismerőseiteket. Arányaiban sokkal több egyetemista, főiskolás férfinak van barátnője, mint azoknak akik kevesebb iskolát végeztek. És ez tény!


Ennyit számít az, ha valakinek csak középfokú végzettsége van? Akinek nincs középiskolainál magasabb végzettsége, az már el is áshatja magát? Szörnyű, de ezeket látjuk, tapasztaljuk mostanában.


2014. szept. 26. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor gáz ismerőseid vannak. Mondjuk nem meglepő, mert az emberiség igen nagy hányada hulladék.
2014. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor gáz ismerőseid vannak."


Csak tipikus eyetemista nők.

2014. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azok is emberek, így nem meglepő, ha hulladékok - már ha a te szemszöged a reális.
2014. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Viszont az nagyon becsülendő, hogy te nőként ezt tartod fontosnak egy férfiban, nem pedig azt, hogy hogyan veri a mellét a semmire.
2014. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Számomra meg az a becsülendő, ha egy férfi nem veri magát a nagy semmire, ugyanis olyanból is sok van. Sajnos még az egyetemen is összeakadtam egy olyannal, aki durván űzte a gőgös, lenéző stílust.
2014. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Buford Tannen ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Nem tudok igazságot tenni ,hogy most a tényeid helytállóak e vagy sem.

Tudok mind a kettőre rengeteg példát.

Ismerek egy srácot,akinek össz vissz egy lakatos képesítése van. a felesége diplomás, és semmi különös nincs benne, egy átlagos rendes dolgozó ember.Oké , bőven 30felett ismerkedtek meg, de akkor is.


Szerintem még ebben az egészben az is befolyásol valamilyen szinten,hogy nagyvárosról vagy vidékről beszélünk. Utóbbin kevesebb az irreális elvárások aránya a hölgyek részéről. Mondjuk ezt is tudom cáfolni magamból kiindulva is, ugyanis volt már BP-i. bnőm pedig én egy parasztkölök voltam mindig is.

2014. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez elgondolkodtató kérdés. Én 7 elemit végeztem és mégis tartom magam annyira inteligensnek és műveltnek, mint amilyen az átlag emberek jelentős része. Vajon mennyi esélyem van így a nőknél?:))
2014. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan pörgessétek végig FB-on az ismerőseiteket. Arányaiban sokkal több egyetemista, főiskolás férfinak van barátnője, mint azoknak akik kevesebb iskolát végeztek. És ez tény! "


Bírom, amikor kijelent valaki valamit az ÉN facebook-falamról. Például vegyük az általános iskolát. a társaságból csak és kizárólag én mentem egyetemre. jaj nem, 2-en. oké, 2-en a 24-ből. szerintem majdnem az összesnek van barátnője a fiúk közül, pont annaka z egyetemista srácnak nincs. Tudom, hogy csak egy példa volt, de ne jelents ki biztos dolgokat mások ismerőseiről.

2015. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"mindenki igyekszik jó életet biztosítani a maga és szerettei számára"

mért nem megy el akkor dolgozni és teremt magának jólétet.ez ám a szerelem.a pénzbe.élősködés egyszerűbb és még felszínes is az ilyen ember,ami sajnos 90%+ ad a mai társadalomból.van akit meg a külső érdekel szintén felszínes.


"Valami mas hianyzik a fiukbol, lehet nem eleg sarmosak, unalmasak"


megin a külső.és unalom? szánalom.amit írsz.mit szeretnél cica? 200al átugratni tüzes karikákon?

hajnali 3kor felkeltelek hogy megyünk zambiába oroszlánt simogatni akkor én lennék az álom pasid? na ott biztos nem unatkoznál csak le ne törjön a műköröm:)


"mi fogjon meg egy sracban"

belső esetleg?az ha valaki kedves hűséges stb az nem elég?persze hogy nem.felszínes.megint.külső elkopik belső nem.ami a felszínes embereknek rossz mivel 40 évesen már a kutyának sem kellenek belső alapján.


kérdezővel értek egyet,ahova a mai társadalom tart az egyszerűen gusztustalan.elsőre elítélnek mindenkit.ha brad pitt és még gazdag is akkor lehet sorozatgyilkos is, a nőnek az kell. ha meg átlag kinézet átlag fizetés stb akkor már mehet is ahova akar.ha még esetleg csúnya is akkor esélytelen.mert a 1/10es csajnak is minimum 8/10 kell.tükörbe kéne nézni néha

2015. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!