Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sosem kellek senkinek,...

Ha sosem kellek senkinek, egész életemben üresnek fogom érezni magamat?

Figyelt kérdés

Akik nekem tetszenek pasik, szinte mindig foglaltak, de nem is véletlen, a normális pasiknak mindig vannak barátnőik.

Általában bejönnek a kevésbé beszédes, vagy úgymond nem szófosásban szenvedő pasik, alapból több bizalmat szavazok nekik, de úgy látszik hogy nekem sose fog összejönni... Mindig érezni fogom ezt az ürességet az életemben már?


2014. szept. 26. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy?
2014. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, 24
2014. szept. 26. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám, csak a lányok terén. Majd csak lesz valaki, én annyira nem vagyok elkeseredve.
2014. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne a menokhoz vonzodj!


Vannak normális pasik szabadon is.

2014. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is, mert ronda vagyok. Szerintem én mindig ürességet fogok érezni az miatt, hogy nem kellek senkinek. L/21
2014. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LazyJones ***** válasza:
Ugyan már! Ronda, dagadt, csóró lúzer vagyok, mégis voltak barátnőim. Csak nem úgy kellene hozzáállni, hogy >bradpittvagysenki< vagy hogy >nyomingerrel nem kezdek<. A net és a világ is tele van szingli pasikkal és nőkkel, csak valamiért mégse próbálják meg együtt. Szóval nem sírni, küzdeni!
2014. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát hidd el, nem vagyok olyan felszínes mint amit írtok, mivel eddig egy olyan pasi sem tetszett, aki mások szerint hű de menő srác...

de írtam is, legalábbis utaltam rá, hogy a népszerű pasik nálam nem pálya, nekem normális kellene, azt pedig tudom, hogy nem olyanok között találom meg.

Miért kell rögtön leoltani, hogy ne a menők között keresgéljek, mikor alapból nem ott szoktam..

2014. szept. 26. 17:28
 8/8 anonim válasza:
Legyél nyitott, mosolyogj vissza az emberekre, és szerintem találsz. Sok nő eleve "hidegnek" próbál látszani, hogy ne szólítsák le, ne kezdeményezzenek nála....ezt kerüld el.
2014. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!