Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van nagyobb potenciál...

Miért van nagyobb potenciál párkapcsolatra a 20-22 éves fiú korosztályban, mint az ennél kicsit idősebbek esetében?

Figyelt kérdés
24L vagyok és a számomra megfelelő korcsoportból (24-31/2) a fiúk mind csak szórakoznak, szexpartnert keresnek stb. A náluk fiatalabb fiúkban jóval többször merül fel, hogy tartós kapcsolatot akarnak. Mit gondoltok ennek mi az oka?
2014. szept. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az érettebb fiúknak több a tapasztalatuk és már tudják, hogy nincs szükségük kömoly kapcsolatra. Ők is voltak 20 évesek de már megvilágosodtak.
2014. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
25 éves férfi vagyok...és csak a komoly kapcsolatot keresem!! mindig is az érdekelt! Nekem is elegem van abból, hogy mindenhol csak a kislányok meg a komolytalan nők rohangálnak...unom! Aki olyan, az férjezett vagy gyereket is szült már vagy csak komoly kapcsolatban él stb.! Csalódtam én is párszor, de nem büntetem a másik nőt akivel esetleg tényleg működhetne!
2014. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Általánosságban: Eleve mindenki azt szeretne (már a normálisabbja), viszont huszonöt körül az ember rájön, hogy munka mellett mekkora kihívás, nyűg egy párkapcsolatot is fenntartani. Sokasodnak a gondok (kevesebb szabadidő, állandó kötelezettségek, folyamatos munka stb. stb....), így egy-egy futó viszonyt könnyebb kezelni. Ha valami gebasz van, akkor lapát és jöhet a következő, vagy egy ideig pihi. Tanuló évek alatt viszonylag kevesebb a felelősség, jobban ki tudják élvezni és használni a szabad időt. Huszonnyolc éves vagyok, személy szerint komoly kapcsolat párti voltam mindig is, ellenben nincs senkim. Manapság elég kevés az olyan ember aki tényleg így is gondolja. Körülnézek és sokaknál azt látom, hogy irreális elvárásaik lettek a másikkal szemben. Érzelmileg meg analfabéták. Csak dugni akarnak, élvezni az életet, felelősség nélkül. Egy komoly kapcsolathoz valódi elhatározás , fellesőégtudat és intelligencia (érzelmi is) kell. És hát lássuk be, nem ez a manapság trendi.
2014. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én is pont így vagyok. 30F De azért ez durva általánosítás,nem egy példát tudok az ellenkezőjére is.

Nem tudom másoknál mi az oka.

Olyanoknál akik fiatalon elkerülnek otthonról,talán az lehet,hogy a 20-22 éves kor az amikor "kirepülnek a fészekből" és szükségét érzik,hogy tartozzanak valahova.Elköltöznek és anyuci már nem mos,főz rájuk,ezért kell nekik egy állandó társ.Később már megszokják az önállóságot és elkezdik élvezni is.

Mások meg lehet,hogy fiatalon csalódtak valakiben és ezért nem akarnak komoly kaőcsolatot.

2014. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általánosítottam azok alapján amit tapasztaltam eddig. Lehet más-más környezetben nem így működik. Nyilván van ellen példa is, talán több mint amit én látok negatív példa.
2014. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez általánosítás és abszolút helytelen. Rossz társaságban keresel párt talán, inkább próbálj ezen változtatni.


Legjobb emlékeim szerint minden korosztályban arra panaszkodnak a nők, hogy "nincs egy normális pasi a korombeliek között." A 20 alattiak azzal jönnek, hogy minden korukbeli gyerek, a 20-25 közöttiek azzal, hogy a pasik csak szexelni akarnak, a 25-30 közöttiek azzal, hogy a pasik nem akarnak gyereket, a 30-35 közöttiek azzal, hogy már minden normális pasi foglalt, a 35-40 közöttiek azzal, hogy csak az elváltak vannak, azok meg Már nem akarnak gyereket stb.


Talán nem mindig kéne általánosítani és mindenben keresni a hibát, csak magunkban nem...

2014. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Igaz talán nem kellene általánosítani. Ahogy neked sem:

"Legjobb emlékeim szerint minden korosztályban arra panaszkodnak a nők, hogy "nincs egy normális pasi a korombeliek között." A 20 alattiak azzal jönnek, hogy minden korukbeli gyerek, a 20-25 közöttiek azzal, hogy a pasik csak szexelni akarnak, a 25-30 közöttiek azzal, hogy a pasik nem akarnak gyereket, a 30-35 közöttiek azzal, hogy már minden normális pasi foglalt, a 35-40 közöttiek azzal, hogy csak az elváltak vannak, azok meg Már nem akarnak gyereket stb."


Az előbb le is írtam, saját tapasztalatból ered az általánosítást, azért mert a nagy átlagot ilyennek látom. Nem mindenkit érint. Akinek nem inge, nem veszi fel. Ennyi.

Az meg kicsit unalmas, hogy mindig a "ne csak másokban keressünk hibát" tanács kerül elő. Nyilván van bennem is hiba, hisz senki sem tökéletes. Tisztában is vagyok velük (igen több is van), nem szoktam takargatni őket.

2014. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ostoba csajjal én sem paktálnék le komoly kapcsolatra! Ezt ismerik fel az idősebbek, míg a fiatalabbakat a naivitásuk miatt simán megvezeted!
2014. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!