Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról, amely csupán testi jellegű (kölcsönös masszázs), és nem terjed ki az élet más területeire, de nem szolgáltatás, hanem párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha egyébként boldog párkapcsolatban élsz, de a párod nem szereti a masszázst és ezért nem is csinálja?

2014. szept. 27. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát párkapcsolatban élsz és mellette fenntartasz egy szexkapcsolatot valaki mással mert amit a "valakimással" megtehetsz, azt a pároddal nem?

Szerintem előbb-utóbb több lesz a szexkapcsolatból legalább az egyik fél részéről, és onnan el is kezd bonyolódni a történet... Ez tapasztalat.

A megcsalásról pedig inkább nem is mondok semmit.

2014. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves #1/1


Mindenekelőtt, köszönöm, hogy reagáltál a kérdésemre!


Amikor azt kérdeztem, hogy "Mit gondoltok..?", akkor nyilván nem zártam ki annak lehetőségét, hogy lesz aki nem helyesli, és ez is belefér a várható válaszok halmazába.


Bizonyára nem feltételezed, hogy egy masszázspartneri kapcsolat megmaradhat ezen a szinten - pedig megmaradhat, nekem ebben van többéves tapasztalatom.


Kérdezhetted volna, hogy miért nem megyek masszőz/masszőr -höz. Azért nem megyek, mert nem gyógymasszázsra vágyom, hanem hosszan tartó ellazulásra, és kölcsönösségre, mert nem csak kapni, de adni is jó. Ezt egy hivatásos masszőz nem is akarja nyújtani, nem erre vállalkozik.


Ami a "megcsalást" illeti, amiről sokatmondóan "nem mondtál semmit", talán nézzük meg közelebbről:


Egy több évtizedes házastársi kapcsolatban nagyon sok szállal kötődsz a párodhoz de - mivel nem biztos, hogy egyformán öregedtek - bizonyos szálak elszakadhatnak. Akkor most szakítsuk el mindet? Nem öntöm ki a fürdővízzel a gyereket!

A masszázspartneri kapcsolat kétségtelenül testi kapcsolat, amely - az egészség szempontjából nagyon is - fontos igényt elégít ki. Ha otthon nem jön össze, mit tegyek? Még a hitvesi ágyban sem mászok rá arra, akinek ez nem esik jól (pedig valaha hajjaj..). Persze, jöhet az életfogytiglani önmegtartóztatás, de ez csak rontaná a kapcsolatunkat, mert azért néha-néha csak kitör az emberből az elégedetlenség, és annál sokkal jobban szeretem Őt, sem, hogy megbántsam.


Abban bízom, hogy van más is, aki így gondolja, ahogy én.


Te nem ez vagy, és ez egyáltalán nem baj, de ne gondold, hogy csak egy igazság van - a tiéd!

2014. szept. 28. 06:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem gondolok róla semmi rosszat, de ez igazán szubjektív, a legtöbb ember elítélné az ilyesmit, de ez se számít. Az számít, hogy a párod mit gondol róla, meg a partnered párja.


Egyébként pedig nem értelek, a masszázs egy eü. szolgáltatás, a masszőrök is járnak masszőrhöz, ahogy a fodrászok is fodrászhoz. Ha rendszeresen megmasszírozzák egymást, attól az még önmagában nem "kapcsolat".

2014. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!