Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetetlen, hogy találjak...

Yona kérdése:

Lehetetlen, hogy találjak magamnak koreai, japán ázsiai fiúkat? De miért lehetetlen?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.

2014. szept. 27. 08:36
 1/4 anonim válasza:
Mert Európában, Magyarországon élsz, ettől még nem lehetetlen
2014. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy tünik, hogy az! :/ Tzdom, hogy vannak Mo.-on, de hol? Mert nem igaz, hogy piacokon vagy kínai büfékben meglehet találni őket mert ők csak üzemeltetik és nem dolgoznak ott.. Eddig nem jelentkezett senkise, hogy az lenne :/ pech..
2014. szept. 27. 08:47
 3/4 anonim válasza:

Szerintem csak rossz helyen keresed... Egyáltalán nem biztos, hogy ők is a gyakorikérdések-et böngészik :P :D

Tippjeim:

- keress rá magyar egyetemek facebook oldalára, és ott néz szét a tagok között

- vannak levelezőtárs kereső oldalak, pl. interpals.net, én ott levezek több japánnal, ebből kettő M.o.-on tartózkodik

2014. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kini :)) válasza:
Neten próbálj meg ismerkedni! :) Pl Interpals. Van egy olyan lehetőség ott, hogy "Search", kattints rá, és bal oldalt, állítsd be "Locationnak", hogy Hungary, majd nyelvnek (language) hogy "japanese, korean, chinese...stb..." Pár másodperc múlva majd kidob egy rakás Magyarországon tartózkodó ázsiai srácot. :)
2014. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!