Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki? Mi...

Szerintetek tetszem neki? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy 9.-es vagyok. Van egy osztálytársam aki tetszik nekem, viszont mivel osztálytárs (+ ő az egyetlen akivel minden órára együtt járok) ezért nem nagyon tudom mennyire lenne érdemes belekezdeni. Eddig azt gondoltam hogy tetszem én is neki, de az előző angol órán meglepett. Kicsit késtünk az óráról és egymás mellé ültünk. Nagyon jól elbeszélgettünk (ő meg piszkált :D) aztán mondta hogy szeretne rajzolni a kezemre. Nem nagyon hagytam először de aztán megengedtem. Rajzolt 3 szívet rá meg felírta a nevemet és egypár smileyt. Mondom akkor hadd rajzoljak én is az övére, erre azt mondta hogy nem, mert a barátom féltékeny lesz.

Énmeg így wat, akkor miért flörtöltél egész eddig velem? (azóta is ugyanolyan jóba vagyunk mint eddig)

Mi erről a véleményetek?



2014. szept. 27. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vonzódik, de még nem ismerte be magának sem, esetleg még nem érzi úgy, "megéri" a barátját féltékennyé tenni. Gondolom nem régóta ismeritek egymást ha most vagytok 9.-esek. Ha gondolod mesélhetsz még privátban egyéb dolgokat hátha tudok segíteni. :)
2014. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

osztálytárssal neee

főleg, ha minden órán együtt vagytok

2014. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!