Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vágylohasztó egy ferfi számára...

Vágylohasztó egy ferfi számára, ha ismerkedes közben bevallom, hogy nem akarok mar gyereket es hazassagot?

Figyelt kérdés

Itt föleg olyan ferfire gondolok, aki pont csaladra vágyik.

38 eves nö vagyok es van mar egy gyerekem, elvalt vagyok.

Úgy erzem újabb gyerek nem kell, a gyerekvallalast letudtam örökre, egy eleg. Sem testileg sem lelkileg nem vagyok kepes újabb csaladalapitasra, fontos mar nekem a pihenes.

Neha talalkozgatnek, kavezgatnek valakivel.

De ha ezt igy bevallom , nem e art egy bimbózó kapcsolatnak?



2014. szept. 28. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mit számít milyen? Egy párkapcsolat az őszinteségről és a kommunikációról szól, alkalmazd.
2014. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg nehéz téma, de ilyen dolgokat szerintem jobb minél előbb megbeszélni, hogy később ezekből ne legyen probléma.
2014. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha csaladot szeretne ne legyel onzo ! es mond meg neki az elejen hogy te mar nem szeretnel gyereket
2014. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem sőt csak örülnék neki,mert én speciel nem akarok gyereket soha és családot sem.Nálam már pluszpont egy ilyen lány.

Csak élvezni az életet.


27F

2014. szept. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért, ha vágylohasztó lenne, akkor inkább hazudnál valamit? Ne légy te is olyan, mert az szánalmas és visszataszító. Inkább legyél őszinte, akkor is, ha úgy nehezebben találsz pasit.


32F

2014. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mire számítson!
2014. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!