Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Befolyásolna titeket a lány...

Befolyásolna titeket a lány munkája?

Figyelt kérdés

Ha egy lány sajnos alul képzettség miatt csak nyilvános WC karbantartóként (metróállomásokon és egyéb hasonló helyeken) tud elhelyezkedni, lenéznétek?

Külföldön érettségivel és alapfokú nyelvtudással nem igen van más, a költözéstől számítva 3 hónapja van az embernek muszáj munkát találni, ha nem akarja, hogy kitoloncolják.


2014. szept. 30. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem ez számít.

De ugye ezért érdemes volt kimenni külföldre?

2014. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem nézném le,dehogy is :)


Van rendes munkája legalább.

2014. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Muszáj volt kimenni, ha az embernek otthon nincs lakása, nincs munkája, nincs semmije.


(Még nincs meg az állás, de tervben)

2014. szept. 30. 16:56
 4/23 anonim ***** válasza:
Igen, akkor lenézném, ha valamiféle szexuális munkát végezne. Egyébként nem befolyásolna.
2014. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A munkaja nem, az intellektualis kepessegei, vagy annak hianya viszont igencsak fontosak. Nem hiszem, hogy tul sok mindenrol tudnek vele beszelgetni, es egy WCs neninel a fejlodesi lehetosegek is eleg korlatozottak.
2014. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Itthon lehet nem mindenki tud elhelyezkedni, de azért vannak lehetőségek. Szerinted én otthon tolom a legot? Te több lehetőségre vágytál ezért választottad a külföldi munkát, de csak a wc karbantartásig jutottál. A munkát nem nézem le hanem az egyes felfogásokat.
2014. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem számít. Az se, ha ku_rva. Legfeljebb együtt pusztulunk el AIDS-ben karácsonyra... a Jézuska nem hozza az ajándékot, hanem elviszi.
2014. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem nézném le, de valószínűleg nem jönnék össze vele
2014. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

6 nyelven beszélek, kitűnőre érettségiztem, jártam egyetemre (csak nem sikerült befejezni), művelt vagyok, intelligens, és adok magamra.

Nem a korlátozott értelmi képességeim miatt nincs állásom.

2014. szept. 30. 17:12
 10/23 anonim válasza:

"Ha egy lány sajnos ALUL KÉPZETTSÉG miatt"

"Külföldön ÉRETTSÉGIVEL és alapfokú nyelvtudással"


Kicsi szívem. Alul képzett a 8 elemi é az alatt.

A munkán meg nincs mit szégyellni. Csak annak, aki nem is akar dolgozni.

Olyat keress, aki így gondolja.


23F(foglalt)

2014. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!