Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit hibázok? Mit kéne máshogy...

Mit hibázok? Mit kéne máshogy tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lány barátom van, és van akivel pl mindent meg tudok beszélni (pl olyanokat oszt meg velem és én is vele, amiket senki másnak nem mondunk el). Ahogy ismerkedek 'új' lányokkal, hamar megkedvelnek, de mindíg barát zónába kerülök. Alapból segítőkész, kedves, udvarias vicces vagyok mindenkivel. Szimpatikus vagyok nekik (külsőre is, legalábbis ezt mondják, kicsit kételkedtem és tettem fel ide képet, itt is rengeteg pozitív visszajelzést kaptam). Összefoglalva: külsőmmel nincs gond, belsőmmel sincs, kedvelnek a lányok (legalábbis mint barátot) akkor miért van az, hogy nincs kapcsolatom?
2014. szept. 30. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
mert gyáva vagy. lépni kellene valamit nem csak barátkozni
2014. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Alapból segítőkész, kedves, udvarias vicces vagyok mindenkivel" Ezt itt.


Alapjában véve ezek nagyon vonzó tulajdonságok, de tudni kell őket jól használni. Szerintem te ezek alatt azt érted, hogy ha valakiről negatív véleményen vagy akkor is teszed neki a széped, nem mered felvállalni a saját véleményed, nehogy megbánts valakit és mindig mindenkivel egyetértesz. Ez egy lelki szemetesláda szerepre tökéletes, de vonzalomkeltéshez sajna kevés. Nem azt mondom, hogy legyél egy tapló suttyó kigyúrt testtel, mert akkor csak hasonlóan felszínes lányokat tudsz megszerezni, de merj kiállni magadért, légy határozott. Erre rá kell érezni, nem tudom sajnos megfogalmazni. A lényeg, hogy sose érdekeljen éppen mit gondol rólad az adott nő, mindig állj ki magadért 100% - ban és ne hasonulj meg önmagaddal csak azért, hogy valami csajnak imponálj.

2014. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
annál a csajnál kerülsz barátzónába akit nem csókolsz meg a randinak vélt találkozókból az első 3 valamelyikén
2014. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy nem vagy gazdag... Van Audid?
2014. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van saját véleményem, és azt el is szoktam mondani,szóval pl volt aki tetkót akart és én elmondtam a negatív véleményem róla szóval ezzel se hiszem hogy gond lenne...


Pénz... Ezt inkább hagyjuk nem vagyok pénzes, de nem is számít azoknál a lányoknál akikkel jóban vagyok

2014. szept. 30. 23:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd megprobálok változtatni valamit :s
2014. okt. 1. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Ha nem az a gond amit leírtam, akkor először is sorry érte, ugye nem ismerlek szal így látatlanban nehéz :) Viszont eszembe jutott egy másik dolog ami gond lehet.


Biztos pont vagy a lányoknak. Olyan pasi akire bármikor számíthatnak, mindig ugrik nekik ha bajuk van, lesi minden kívánságukat. Ez megint egy jó tulajdonság, csak ezt is tudni kell jól használni. Amikor már kapcsolatban vagy valakivel, akkor így is kell viselkedni (persze akkor sem úgy mint egy szolga, akit ugráltatni lehet, hanem mint egy határozott és biztos pont, akinek azért van külön élete is)


Ha viszont még a kapcsolat előtt nagyon lesed egy nő kívánságát akkor ez azért nem kelt vonzalmat, mert azt feltételezheti, hogy kicsit kétségbe vagy esve és szinte bármit megtennél egy kapcsolatért. Ismerkedésnél azt tapasztaltam, hogy pont az kelt vonzalmat, ha egy nő érzi rajtam, hogy rohadtul meglennék ám nélküle is, emellett azonban felkeltette az érdeklődésemet és ha tetszik nekem akkor akár dönthetek úgy is, hogy összejövök vele. A lényeg ebben hogy ÉN döntök, nem jó pofizok a lány kegyeiért, hanem magamat adom és ha úgy érzem, hogy jó társ lenne belőle akkor kezdeményezek nála. Remélem ez már segített :)

2014. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Én mindíg magamat adom, akkor lehet ez a baj... Azért annyira nem lesem senki kívánságát, de ilyenek nálam pl alapok: ajtó nyitás előre engedés, kis dolgokban segítség... Következőnél megprobálok egy kicsit visszavenni magamból.

Köszi még 1x is a segítséget, ha nem felejtem el írok :D

2014. okt. 1. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

De az ajtónyitás az teljesen alap, már mondtam, nem kell kőbunkónak lenni. Mondok egy egyszerű példát. Egyszer sétálgattam egy csajjal aki nagyon tetszett, viszont engem az elején barátként kezelt (elején nem mertem nyomulni rá) Amikor el kellett volna válnunk akkor megkért rá, hogy kísérjem haza - kb. 250 métert kellet volna befele mennem egy utcán és ennyi, szóval ne arra gondolj, hogy magára hagytam valami combat zone - ban, ahol nélkülem megerőszakolják :D


Erre a legtöbb 'barátzónás' faszi simán igent mond, mert azt hiszi, hogy ez jó alkalom lesz majd befűzni a csajt elválásnál. Én viszont ösztönösen nem ugrottam be és valami ilyesmit mondtam 'Ne haragudj, de elég fáradt vagyok és még lenne kis dolgom otthon, viszont nagyon jól éreztem magam, majd kereslek és megismételhetnénk' Persze a kiscsaj sem hagyta magát, hatalmas boci szemekkel bedobott egy 'naaaa, légyszi, tudod hogy itt lakom, csak 15 perc és mehetsz is haza' ITT A CSAVAR AZ EGÉSZBEN. Ha ennek bedőlök akk a csaj elkönyvel egy fickónak, akit simán manipulál az aranyosságával. Szintén nemet mondtam (persze kedvesen, de határozottan) és elköszöntem. 1 hét és összejöttünk :D

2014. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy! Megprobálom minél több tanácsod megfogadni.

Ezer hálám, hogy segítesz! :D

2014. okt. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!