Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, akik nem akarnak barátnő...

Fiúk, akik nem akarnak barátnőt! Hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy fiúismerősöm, akinek még soha nem volt barátnője. Jól néz ki, a személyisége is kedvelhető, sok lánynak tetszik. Tehát azért nincs, mert nem akar kapcsolatot, nincs ideje, ami van azt pedig inkább magára fordítja, a hobbijaira, tanulásra, edzésre, stb. De akkor mégis hogy oldja meg a szex kérdést?? Nem csajozik, bulizni sem jár. Tisztelem érte, h nemet tud mondani a r*bancoknak, akik szinte tálcán kínálják fel magukat neki, de hogy bírja?? Egy férfinak azért vannak szükségletei, nem?
2014. okt. 4. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 21 éves!
2014. okt. 4. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak a lányoknak mond nemet a fiúknak nem
2014. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bal kéz mindig kéznél van. Amúgy egyszerűen. Nőkből is vannak olyanok, mint ő vagy én, akik vágynak a szexre, ellenben a kapcsolatra nem igazán, aztán egy este után elválunk mindennemű harag vagy balhé nélkül. Ez mindenkinek a saját döntése, egyeseket lassít egy másik ember, mások egész egyszerűen nem tudnak hosszú távú kapcsolatot fenntartani. Az az ostoba, hatmillió éves beidegződés, hogy az ilyen emberek érzelmi nyomorékok pedig csak azt erősíti meg, hogy az ezt szajkózok napi szinten írják alá az intelligenciájukról szóló szegénységi bizonylatukat.
2014. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy odaírtad az életkorát különben azt hinném rólam van szó. Amit leírtál tökéletesen igaz rám is. Nekem az időm nagy részét a kondi és az egyetem tölti ki, se időm se pénzem (a testépítés nem olcsó mulatság) nem maradna csajra, így nem is keresek barátnőt. Volt sok rossz élményem is a lányok terén, szóval már évek óta egyáltalán nem keresem a társaságukat, buliban akik bepróbálkoznak azokat pedig lekoptatom. Ha rám jön a dugáshiány akkor pedig kiverem. 23F
2014. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok kérdező, de én 28/F. Szinte igaz rám az egész, kevés idő, megnéznek a lányok, nyugodt, intelligens természet. De egyrészt, már túl vagyok pár "igazin", és nem hiányzik egy újabb szappanopera. Másrészt a lányok nagy része idióta, így kedvem sincs megismerni őket. Harmadrészt, amelyik csaj szexre gondol, mint ahogy most te is, az alapból nem érdekel.
2014. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök ugyan az vagyok amit leírtál, ja és járok bulizni 18f :D

tanulás mellett még + dolgozom is + kondi, ha dugni támad kedvem ott a jobbkezem, ha unom akkor elmegyek k***ázni :Dd és még barátnőm sem volt csak egyszer, valahogy nem hiányolom a kapcsolatot...

2014. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!