Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavar ha ismerke...

Fiúk! Titeket zavar ha ismerkedésnél a lány nem annyira beszédes?

Figyelt kérdés

Ismerkedem, egy sráccal. Rólam annyit jó tudni, hogy nehezen nyílok meg és ezelőtt amikor ismerkedtem srácokkal mindig ők irányították a beszélgetést, kérdezgettek engem, stb. Mert amíg annyira nem ismerem a másikat nem szeretek mindenféléről beszélni és úgy vagyok vele, hogy ha valamire kíváncsi úgyis megkérdezi. Most nem ez van, a srác nem kérdez már annyit, és úgy érzem nekem kellene életben tartanom a beszélgetést. Tényleg nagyon az ismerkedés elején vagyunk. Csak nekem az a fura, hogy élőben nem ennyire szótlan mint itt neten, van, hogy vissza sem ír, pedig nekem nagyon fontos lenne, hogy mit gondol. Oké én élőben is szótlan vagyok és lehet azt hiszi nem érdekel annyira a dolog, nem tudom. :(


20L


2014. okt. 4. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj hogy ebből lesz valami!
2014. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Miattam vagy a srác miatt?
2014. okt. 4. 15:18
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak most ez annyira rossz, mert végre azt hittem lesz valami és erre tessék.
2014. okt. 4. 15:21
 14/19 anonim ***** válasza:
Millió pasi van aki oda meg vissza lenne érted és te egy idióta miatt érzed magad rosszul?!
2014. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csak tudni akartam ki hibázott. :) Mindig ilyeneket fogok ki.
2014. okt. 4. 15:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez nem egy verseny. Egy kapcsolatban nincs győztes, vesztes Még ha úgy is néz ki az adott pillanatban. Valójában ha győztes akkor mindkét fél az és ha vesztes akkor is minkét fél veszített!
2014. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem verseny. Nem így értettem, csak ti is írtátok, hogy ha nagyon szótlan a lány feladjátok. Na most én neki nem csak "igen", "nem"-ekkel válaszoltam. Személyesen jól elvoltunk, vagyis én azt vettem észre. Meg próbáltam utána interneten is kialakítani valamilyen beszélgetést de nem is válaszolt, utána személyesen meg megint mosolygott, meg beszélgettünk. Bár lehet én reagálom túl és tényleg nem szeret neten beszélgetni.
2014. okt. 4. 15:45
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha csak szórakoztatod magad,mit vársz?

Utálom az ilyeneket..m

2014. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szórakoztatom magam? Ezt meg, hogy érted? Szerinted olyan vagyok aki azért ismerkedik egy sráccal, hogy majd ő szórakoztasson engem?
2014. okt. 4. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!