Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket mennyire zavar...

Lányok titeket mennyire zavar ha egy srác buta?

Figyelt kérdés
Hideg burkoló vagyok nehezen végeztem el a szakmunkáskébzőt is sajnos és úgy érzem hogy ez hátrány az ismerkedésben. Lenéznek a lányok ha kiderül. Azt mondják hogy nagyon jó képű vagyok 185 centi vagyok és sprotos.

2014. okt. 4. 16:38
1 2 3
 1/26 Költőnő? ***** válasza:
Mit jelent nálad a buta?
2014. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
kettem votam mindenböl meg megbuktam hetedikben és évet ismételtem
2014. okt. 4. 16:41
 3/26 A kérdező kommentje:
Jol nézek ki rengeteg lánnyal voltam már mindet fel tudom szedni csak nem tudom őket megtartani mert azt mondják hogy nem vagyok olyan okos mint ők. Nem vagyok bunkó.
2014. okt. 4. 16:43
 4/26 Költőnő? ***** válasza:

Az sztem még nem feltétlen butaság...

Pont ezért kérdeztem. Mert vannak olyanok, akiknek úm megvan a magához való józan paraszti esze, de esetleg a suliban nem teljesítenek jól. És vannak tanult idióták is.

2014. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak még olyan lányok akiknek nem az számít hogy egyetemet végzett mérnök legyen a férfi.
2014. okt. 4. 16:46
 6/26 anonim ***** válasza:
Mindjárt kiderül, hogy aki adonisz az lehet segg hülye is.
2014. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz butának, inkább azt tudom elképzelni, hogy műveletlen vagy. Azon pedig lehet segíteni.
2014. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok seghülye >:(
2014. okt. 4. 16:47
 9/26 anonim ***** válasza:
Sokféleképp lehet valaki okos. A lexikális tudás, az iskolai teljesítmény, meg a munka még nem sokat mond az ember intelligenciájáról. Lehet, hogy vannak nálad "okosabbak", de "butábbak" is, minden ember más-más előnyökkel/hátrányokkal indul neki és ettől érdekesek. Mindenki megtalálhatja szerintem a hozzáillő társat, akivel egy hullámhosszon, azonos "szinten" vannak és jól megértik egymást.
2014. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
# 7, 9: Köszi. :)
2014. okt. 4. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!