Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy alapból kevésbé mosolygós...

Egy alapból kevésbé mosolygós egyedül lógó lánynál kezdeményeznétek?

Figyelt kérdés

Szóval az alaptermészetem inkább olyan melankolikus, szóval ok nélkül nem nagyon mosolygok. Pedig ugyanúgy jó fej, kedves vagyok mint mások, sokan mondták már, hogy nem is gondolták eleinte, hogy ilyen rendes, segítőkész vagyok valójában. Tényleg ennyire hátrány lenne ez? Mert ugye ezen nem tudok változtatni, az alaptermészetén nem tud az ember, márpedig idegenek meg külső alapján döntenek.

És ha valakit egyedül láttok akkor menetek oda hozzá, vagy ha többedmagával van? És ha igen, fús, lányos, vagy vegyes társaság a jobb?


2014. okt. 5. 11:32
 1/3 anonim válasza:
Igen kezdeményeznék bár én félénk vagyok egy kicsit,de igen én szeretem ha egy lány kicsit melankolikus mert néha én is az vagyok.
2014. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem a mosolygósabb lányokat, de ha lenne benned valami, ami megfog, akkor simán kezdeményeznék.

20/f

2014. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos hatrany. Elonyben vannak azok a lanyok akiknek jo a szoveguk, profin flortolnek. Szerintem ez is egy tanulhato dolog, akar egy fanyar humor vagy azzal hivod fel magadra s figyelmet hogy sokkal komolyabb vagy mint a tobbi konnyen kaphato lany.
2014. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!