Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha már nagyon régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már nagyon régóta egyedül lennétek és hiányozna egy kapcsolat, kezdeményeznétek valakinél, vagy várnátok a csodára?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én ezzel most pont így vagyok komolyan simán kezdeményeznék ha meglenne már a megfelelő személy rá
2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem nevezném kezdeményezésnek, elérném,h. a fiú akarjon kezdeményezni :)
2013. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves koromba.
2013. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csodára várni, hát.... enyhén szólva is buta dolog sztem. :D Olyat nem lehet, h teljesen kivonni magad az ismerkedés folyamatából, és váni, h egyszer csak odalép egy srác, és azt mondja h te vagy álmai nője vagy mittomén... :D Ha meg akad is ilyen, az nem gondolja komolyan, szval.. Mindenképpen a kezdeményezést javaslom.

18/L

2013. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a kezdeményezést ti hogyan csinálnátok?
2013. febr. 9. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok nagyon kezdeményezni, egyszerűen nem az én stílusom, de semmiképpen nem akarok ölbe tett kézzel várni, így regisztráltam társkeresőre, meg egyébként is szívesen leállok beszélgetni "bárkivel". Egyelőre mondjuk nem sok eredménye volt, bár sokat randiztam, csak aztán mégse jött össze, de az már gondolom az én hibám...
2013. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívnák egy jó férfiprostit aztán ellenék egy darabig :D
2013. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!