Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal naturisták akadnak itt?

Fiatal naturisták akadnak itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék barátkozni, ismerkedni fiatal (kamaszkorú és 20-30 év közötti) naturista emberekkel, esetleg egész családokkal ahol van fiatal családtag is. Én egy 25 éves szintén naturista, de környezetében ezzel kifejezetten magányos srác vagyok. Nekem sem családom, sem barátaim nem érdeklődnek a naturizmus iránt, tagja vagyok pár ilyen igényesebb csoportnak facebook-on (tényleg naturista csoportok) de egyszerűen ott nincsenek fiatalok. Lányokkal és fiúkkal is szívesen ismerkednék, barátkoznék, akár testvérekkel, vagy párokkal. és tényleg, akár 15 éves kamasszal éppúgy, mint mondjuk egy 30 éves, akár már családos anyukával/apukával. Lényeg a fiatalság. :) (a nem valódi naturisták számára hangsúlyozom: NEM erotikus szándékkal keresek!) Írhatsz üzenetet vagy hozzászólást is. :)


üdv mindenkinek!



2014. okt. 5. 11:38
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Én szokatm de csak egymagamban. Imádom,felszabadító,nem lát senki meg a házban

Poén dolog 14/f

2019. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
30 éves srác vagyok és kifejezetten imádom ezt az életstílust, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok :)
2021. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Igen, akadnak. Én fiatal nudista vagyok . 18f
2023. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

23

merre nudizol?

kivel jársz

2023. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

24

Amit az adott helyzetben jónak látok. Sajnos egyedül nudizok :(

2023. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
25 miért egyedül merre laxv hány éves vagy
2023. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!