Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kezdhetnék ezekkel a...

Mit kezdhetnék ezekkel a problémákkal?

Figyelt kérdés

Ha összeismerkedek egy lánnyal , és szimpatikusnak talál , akkor mindig pánikszerűen elkezdem magamat ostromolni a hibáimmal. Erre a mostani alkalmam is egyezik. Megismertem egy lányt , tetszek neki stb.. Viszont én magammal nem vagyok elégedett. Fitymaszükületem van , bár erről még nem tud, és nem merek így belevágni , mivel ez gátolna sokmindent. A másik a test súlyom. 185 cm vagyok és 55kg. Bármit eszek akkor sem tudok hízni. Próbáltam étrendkiegészítőket, különböző étrendeket de semmi nem ragadt meg rajtam. Orvosok azt mondták , hogy genetikám ilyen.. Ezek mellett alapjábavéve jól érzem magamat a testemben, és sportolok is . Futok , és biciklizek.

Eléggé zavaros kérdés lett , de ha valaki tudna segíteni hogy, hogyan változtassam meg ezeket a problémákat annak örülnék! 19/F



2014. okt. 5. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Tok mindegy h fitymaszukuleted van,meg vekony vagy a lanynak tetszel.Ezaltal hidd el h nem fogja erdekelni h neked milyen gondjaid vannak a testeddel,mert neki ugy tetszel ahogy vagy,o jo pasinak szamit es vegulis magaddal es vele tolnal akkor es azzal,ha nem kozelednel hozza csak ezert:-)))


Mindenkeppen randizz vele es majd meglatod h mindaz amit most oroblemanak erzel,csak a te fejedben problema:-))))

2014. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm az értelmes hozzászólást :)!
2014. okt. 5. 19:04
 3/3 anonim válasza:

A barátom 60 kiló, én 65.... nem zavar :) őt igen, engem nem érdekel. engem az zavar, hogy én 65 vagyok, szeretnék fogyni 7-8 kilót, ő meg ezt nem akarja.

Sosem leszek elégedett saját magammal, ha lefogyok, akkor sem, és ő sem magával, bármit is mondok neki. De ott vagyunk egymásnak, és ez a legfontosabb. Szerintem próbálkozz, hátha hízol, edz, jót tesz, ártani nem fog, de azon ne agyalj, hogy ő mit gondol, mert már úgyis tudod, hogy tetszel neki. Az önbizalomhiány meg tudja ölni az ember lelkét. Ne tedd ezt magaddal.

2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!