Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bizonyos testi-higéniai...

Bizonyos testi-higéniai hibákkal/problémákkal, hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, szűz, és úgy érzem, hogy ideje lenne ismerkedem, mert nem szeretnék vénasszony maradi...., de sajnos vannak olyan testi hibáim, amik ezt nem teszik lehetővé, vagy nehezítik a dolgot...

Csak egy pár a sok közül..

1.: erős fül szőrzet,ami szőrtelenítés után is nagyon hamar visszanő

2.: anyajegyeim többsége nagytermű, némelyik szőrös, és több az arcomon illetve olyan test tájakon van ami nehezen takarható

3.: Erős és kellemetlen test szagom van, semmilyen desodor, vagy parfümm nem fedi el....


Orvos kezelések ezereit próbáltam ki, de sajnos nem nagyon használnak, így a bizonyos kozmetaikai-gógy kezelések sem...


Ha valaki tud vami, alternatív gyógymódot, vagy bármi lehetőséget ezen problémák mérséklésre, vagy teljes megszüntetésére az kérem írjon! Köszönöm



2013. máj. 31. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem keress végleges megoldást. A szőrtelenítés megoldható gondolom lézeres kezeléssel, bár nem tudom, hogy fület vállalnak-e, de azért érdemes megnézni. Az viszonylag kis terület, nem is kerülne annyiba, mint mondjuk egy teljes láb. Anyajegyeket is el tudsz távolíttatni magadról (nem mindet, csak a legzavaróbbakat) irány a bőrgyógyász és ő majd levesz néhányat. Kellemetlen testszagon sokat tudsz segíteni a megfelelő táplálkozással. Az viszont tény, hogy ilyen problémákkal nem könnyű az ismerkedés. :-/
2013. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első nagyon jól mondja. A test szagot lehet valami hormonális zavar is okozhatja.

De itt biztos akadnál jelentkezőre aki elvenné a szüzességed.:D

2013. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Bármilyen anyajegyet le lehet szedetni lézerrel, én úgy tudom legalábbis. A szőrös fül egy genetikai mutáció, ezen tényleg csak a minden napos szőrtelenítés segít. Erős testszag ellen pedig érdemes lenne a táplálkozásodon változtatni, rendszeres méregtelenítést tartanod és vegyél folyékony klorofillt, mert az megszünteti a szagokat.

Remélem, tudtam valami újat mondani.

2013. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: Fület nem vállalnak sajnos, kérdeztem már, s utána jártam... :S

2.: Az anyajegyekből már egy csomót leszedtek, de volt ami visszanőtt, azaz újra megjelent..:(

3.: Vega vagyok, és nem eszem gyors kajákat...


A klorofillt kipróbálom. :)...

2013. máj. 31. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Inkább próbálkozzál az állatoknál mint az embereknél. Ott királynő lehetsz.
2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!