Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyenek a kilátásaim szerinte...

Milyenek a kilátásaim szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval 27 éves vagyok. Van egy 9 hónapos kisfiam és egy 23 éves menyasszonyom. Már nagyon régóta tart a kapcsolatunk és elég sokszor éreztem úgy, hogy sokkal jobb lenne ha külön folytatnánk...aztán mégis mindig együtt maradtunk, vagy ismét összejöttünk. Mostanában megint katasztrofális a helyzet és a néhai jó szexet leszámítva semmi sem működik. Teljesen felőröl az elviselhetetlen természetével és agresszív uralkodó viselkedésével, ami időről időre csak egyre intenzívebb lesz. Azt hittem ha lesz egy közös babánk minden jobb lesz...de talán csak romlott a helyzet. Imádom a fiamat és nem akarom elveszíteni, bárhogy is alakul részese akarok lenni az életének! De az anyját nem tudom tovább elviselni magam mellett. Mit tehetnék? Elküldeni nem tudom, én dolgozok, tehát a gyerek mindenképpen vele kell, hogy maradjon, őneki komoly munkahelye soha nem is volt, nélkülem az utcára kerülnének és azt a kevés pénzt amit kap (GYES) is csak cigire és egyéb hasznos dolgokra költené, szóval ha nem akarom, hogy gyerekem szoc. otthonról otthonra járva nőjön fel, meg kell tűrnöm a nőt is a házamban... mit tegyek? Költözzek el otthonról? A vicces, hogy a házrész az én családomé, és a telken ahol áll más is lakik a családomból. Fizetek bármennyi gyerektartást, mindent megadok a picinek amire csak szüksége van és mindent megteszek, hogy a legtöbb időt tölthessem vele, de nem akarom életem hátralevő részét megkeseríteni sem. Hova tovább szerintetek? 27 évesen van esélyem olyan normális nőt találni, akivel új életet kezdhetek és megérti/elfogadja, hogy van egy kisfiam, aki mindenkinél fontosabb nekem?

2014. okt. 6. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehh... 27 évesen tudhatnád, hogy a gyerek nem javít meg egy szar kapcsolatot. Innentől nem tudok mit mondani. Edd meg amit főztél.
2014. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyerek nem azért lett, mert ettől majd azt gondoltuk hú de jobb lesz a kapcsolat, csupán bíztam benne. A kapcsolat eléggé hullámzó volt, sok ideig azt hittem mégiscsak jó ez így, el is feledtem, hogy voltak bajok, majd aztán beütött a szar, időről időre újra és újra. Ezt hittem ez még elviselhető így...de idővel egyre kevesebb lett az amikor elfeledkezhettem róla, hogy volt ez rossz is, és egyre több az olyan amikor elfeledtem ,hogy volt ez valamikor jó is...
2014. okt. 6. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Most minden erkölcsi mondandóm félretéve mondom a választ a kérdésedre.

Természetesen van lehetőséged még. 27évesen totál fiatal vagy még. Ma már nem gáz 27évesen egyedülállónak lenni. Nyilván minden nőben, akivel összejössz a jövőben, fel fog merülni az agyában, hogy miért hagytad el a gyereked és családod, de érezni fogják azt is, hogy igaz -e, amit mondasz nekik erről.


A másik téma pedig: ha valóban ilyen a gyerek anyja, akkor amíg a gyerek szopik, addig ki kéne még tartanod valahogy, de utána lehet ,hogy harcolni kéne a gyerekért, hogy ne kerüljön olyan közegbe, ami árthat neki. Ma már nem minden esetben kapja meg az anya a gyereket, bár ha a nőnek vannak szülei és segíteni is tudják őket, akkor esélytelen vagy. :/

2014. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vázold fel a szituációt az asszonynak, de lehet hogy hozzád kerülne a gyerek alapból ha elváltok, mert van állandó munkahely, kecó. Asszonyt tuti hogy találsz, egy apukán nem látszik nagyon a szülés illetve a ráncok is karakteresebbé tesznek. Főleg egy tökös apuka nagyon sok egyedülálló anyával találkozhat az oviban vagy a játszótéren. Mindenesetre ez így nem mehet tovább. A gyerek még így is kaphat elég törődést, 10 évesen jobban földhöz vágná a válás.
2014. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!