Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti akartok/akartatok...

Omgfiú kérdése:

Lányok! Ti akartok/akartatok egy fiú BARÁTOT? Kifejezetten barát!

Figyelt kérdés
Akivel megtudod beszélni az olyanokat amit egy barátnővel nem, aki szeretne egy barátot írjon (nekem már régi vágyam :/) Mondom kifejezetten barát!

2014. okt. 7. 02:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem ahányszor volt sosem lett jó a vége..szóval már nem tudom hogy szeretnék-e
2014. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik fiu-lany barátág, kivéve ha egyikük meleg, vagy tùl öreg esetleg iszonyat ronda
2014. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fiu lány barátság extrával esetleg igy tudom elképzelni

szex nélkül semmiképpen

csak az oviban van ijen

2014. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van fiu lany baratsag nekem fokent fiu baratam vanna ha akarsz baratkozhatunk :)(14 l)
2014. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát 14 évesen nekem is voltak lánybarátaim
2014. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen :) régebben mindig voltak, fiús utcában nőttem fel mára már nem legjobb barátként tekintek rájuk csak egy fiú haverra a sok közül... :)
2014. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tökre szeretnék egy fiú barátot. :)

16/L

2014. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos nálam ami barátot jelentett az az sajnos csak nálma volt volt így.De fél éve összeismerkedtem egy sráccal és nála jobb barátot nem is álmodhattam volna! :)
2014. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék egy fiú barátot...akit ölelgethetek úgy hogy csak barátok legyünk,hülyüljünk,közös progik stb..
2014. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán lehet, én lány barátot szerettem volna mindig is de valamiért 20 év alatt még egyszer sem találtam olyat aki igazáb jó barát lehetne
2014. okt. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!