Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért van az, hogy...

Laca1995 kérdése:

Lányok! Miért van az, hogy akárhányszor megismerkedtem egy lánnyal, mindíg, amikor elmondtam, hogy én komoly kapcsolatot szeretnék vele, nem pedig ilyen " 1-éjszakás" kapcsolatot, akkor onnantól kezdve nem voltak rendben a dolgok?

Figyelt kérdés
Miért nem igénylitek az igazi szeretetet? Miért jobb a "futókaland"? Nekem barátnőre lenne szükségem, nem pedig csak "partnerre". 19/F

2014. okt. 7. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne rémisztgesd őket gyerekekkel meg nyugdíjas évekkel. Csak feel happy! légy vele, és majd minden alakul ahogy alakul.... persze néha meg kell beszélni ki mit gondol a dologról, de nem az elején... a kapcsolat előtt ő sem tudja, hogy együtt akar-e veled maradni örökké :D nemá :Dérted? csak feel onright! félév járás után vagy inkább 5 év járás után hozd fel a témát... felesleges őket riogatni
2014. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak érted,lehet hogy fél évig jól elvagytok,aztán kiderül,hogy mondjuk ő nem akar továbblépni...

Akkor

1.:csalódok egy nagyot

2.:kezdhetem előről mással...

2014. okt. 7. 11:20
 3/9 A kérdező kommentje:

És amúgy ez miért riogatás,hogy mondjuk:

Szeretnék mindíg melletted ébredni.

Az egész életem részévé szeretnélek tenni


Nekem tök jól esne,ha mondjuk egy lány egyszer ilyeneket mondana nekem...

2014. okt. 7. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor kozlod bele ezeket? Mert ha mondjuk egy honap utan, vagy ilyesmi, en tuti megijednek.
2014. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

*vele

2014. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neem,azért később...

De ez miért ilyesztő?

Én sem vagyok az...

Páran már mondták lányok,hogy szerintük" jóképű "vagyok meg minden

A kapcsolat legyen egy komoly dolog szerintem.

Akkor van értelme,ha nem egyik hétről a másikra éli meg az ember,hanem hosszú távra...

2014. okt. 7. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Az emberek egy életre keresnek párt,nem úgy ,mot az állatok...

Bár még az állatok közt is van olyan...

2014. okt. 7. 12:11
 8/9 A kérdező kommentje:
*mint
2014. okt. 7. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, de szerintem nem jól közlöd velük. Nem biztos hogy ezzel kell indítani, szerintem ha ismerkedtek és beszélgettek akkor elég sok arra utaló jel van, amikből azért elég jól ki lehet ismerni a másikat. Ráadásul nem is kell sehova sietni, hagyj időt a másik megismerésére, ne akarj rögtön mindent, de ha mégis akarsz, úgysem tudsz. A viselkedéséből szerintem többet le tudsz szűrni, és úgyis az a fontosabb hosszabb távon hogy te milyennek találod, és nem az hogy ő mit állít magáról.

Egyébként aki megijed, azzal valószínűleg nem is passzolnál --> ne sajnáld.

2014. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!