Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves vagyok (fiu) Van egy...

Daniil22 kérdése:

17 éves vagyok (fiu) Van egy lany aki nagyon tetszik nekem a legjobb baratom testvere o is 17 eves. De igazandibol nem tudom hogy bejovok e neki vagy nem, sok idot toltunk egyutt neha minden rendben megy neha meg megsertodik es nem beszel velem?

Figyelt kérdés
Probalom leplezni ugy hogy mondom neki hogy ki tetszik nekem de lehet rajott es most mar kb 2 napja nem beszel velem. Mit lehet ilyenkor tenni?

2014. aug. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki, hogy ő tetszik???
2014. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert szerintem ha hamar kimondanam akkor soha nem jonne ossze.

Mar eleg erett es felnottes gondolkodasu es szerintem en meg tul gyerekes lennek hozza.

2014. aug. 25. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát..nem csodálkozom ha azt mondtad neki hogy más tetszik :D

De javíthatsz ezen. Mondj el neki mindent. Sokaknak bejön az ügyetlen fiú :) Am ha leplezed az nagyon feltűnő. azt nem lehet. bejössz e neki? kérdezd meg a legjobb barátodat! vagy magát a lányt :)

2014. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke koszi
2014. aug. 27. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!