Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék szerelmes...

Nagyon szeretnék szerelmes lenni de sosem találok helyes kedves aranyos értelmes fiúkat! Valaki aki barátnőt keres és ebben a kategóriában van?

Figyelt kérdés
Kérlek olyan fiúk akik ilyennek gondolják magukat 15-18 éves között írjanak vagy adjatok tanácsot hol találkozhatnék ilyen srácokkal. Én 14 éves vagyok és képet is küldök ha szertnétek de komoly válaszokat kérekszépen.

2014. okt. 7. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelem olyan, mint a pillangó, vagy mint a halfogás; minél inkább rágörcsölsz, hogy elkapd, annál inkább kirepül, kicsúszik a kezeid közül. Ne görcsölj rá.

Helyet pedig nem lehet erre mondani. Ott légy, ahol jól érzed magad, ez az első. A többinek jönnie kell magától.

2014. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg küldesz képet azért, hogy helyeket mondjunk?

Amúgy 14 évesen még bőven ráérsz szerelembe esni. :)

2014. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ráérek de az osztályban szinte mindenkinek van barátja pedig jó suliba járunk és voltak gondjaim az életben még vannak is és szükségem van valakire kérlek érts meg és Köszi a választ :)
2014. okt. 7. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ok, értem én, nem azért írtam, mert hülyeségnek tartottam. :D

Tuti tanács úgy gondolom nincs, majd egyszer csak összejön. Képet meg talán nem jó ötlet küldözgetni magadról akárkinek...

2014. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen a tanácsodat :)
2014. okt. 7. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van kedved erről beszélgetni, írhatsz.

15/f

2014. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz :)

14f

2014. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!