Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért zavar egy lányt hogy...

Miért zavar egy lányt hogy más lányokkal is elkezdtem ismerkedni ha ő egyszer elutasított?

Figyelt kérdés
mostanába egyre több energiát fektetek a csajozásba.
2014. okt. 7. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet néhány ok:

-ő is csak egy lány ne akard megérteni

-b@$$za az agyát hogy már nem érdekled

-attól még hogy elutasított még bejöhetsz neki, millió más oka lehet hogy nem akart veled lenni

2014. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy rájött hogy hiba volt téged elutasítani. Meg a lányokat sokkal jobban vonzzák azok a srácok akiket körülveszik más lányok.
2014. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hiszi likra játszol, és irritálja, hogy ebbe a kategóriába került
2014. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jókat írtak előttem. A lányok többségét mindig jobban vonzza az a pasi akit körülvesznek a lányok. Nem is tudom pontosan miért. :D Talán mert ha ezután megszerzik menőbbnek látszik a többi lány szemében vagy valami hasonló.

De ez nem csak akkor van mikor pasikról van szó. :D Ruhánál, játéknál me mindennél.

Dehát lányok azok lányok. ;)

2014. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ez nem lehet a szeretet jele igaz? mármint én kedveltem a lányt de miután elutasított azóta szinte alig beszéltünk, eléggé lelombozott a dolog.
2014. okt. 7. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
1.rontja az egóját h már nem jön be neked de nem táplál irántad semmit 2. teteszel neki csak vmi oknál fogva nem akar összejönni veled vagy nem mer és féltékeny
2014. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedvel téged, de nem érzett vonzalmat irántad. Most, hogy nem kaphat meg kellesz neki. Ez emberi dolog. Ha lány, aki nem jön be úgy, szerelmet vallana neked és miután elutasítottad elkezde más srácokkal randizni, te is egybõl megbánnád
2014. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy van vele, hogy azt szeretné, hogy ne legyen senkid. Maradj egyedül. Egyszerű rosszindulat
2014. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!