Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajszik, nektek bejön az...

Csajszik, nektek bejön az egyéniségem? 15/f

Figyelt kérdés

Sok lány nem bír mert mindig a haverjaimmal mászkálok,sosem vagyok komoly, mindig hülyéskedek.


Vonzanak a rossz dolgok sokszor rongálunk a haverokkal.

Szeretek bulizni (de csak ha vannak velem ismerősök :D), persze a bulikban iszok de elég rendesen :D.

Dohányzom is.


De szerintem nincsen semmi gáz abban amit csinálok, mert rövid az élet és addig kell ki élvezni amég fiatalok vagyunk.


De sok lány nem kedvel ezek miatt a dolgaim miatt pedig már nagyon szeretnék barátnőt.


Van itt olyan lán aki szívesen ismerkedne velem?



2014. okt. 8. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez provokatív kamukérdés, mert nincs olyan szellemi zsákutca, aki tényleg elhiszi magáról, hogyha így viselkedik, az egyéni.
2014. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyesmi véleményen lesznek az emberek ezen az oldalon.....
2014. okt. 8. 13:29
 3/20 anonim ***** válasza:
tegyük idézőjelbe az egyéniség szót, úgy máris érthetőbb a felállás. az ilyenek seggét kormolom ki hétvégente, a szarvuk letörése után máris összemegy az arcuk.
2014. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszed hogy nagy lenen az arcom.... Sosem vagyok tiszteletlen vagy beképzelt modorú senkivel ha nem ad rá okot az illető.


Rettenetesen gyűlölöm azt amikor valaki anélkül ítél el egy másik embert hogy tudná hogy milyen dolgokon ment keresztül az illető és miért olyan amilyen.

2014. okt. 8. 13:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Lenne*
2014. okt. 8. 14:02
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy nem jön be a lányoknak. Figyelj már, még csak 15 vagy aztán már iszol, cigizel, rongálsz, valószínűleg semmit nem veszel komolyan, azt hiszed, hogy ez menő és ilyen hülyeségekre hivatkozol, hogy "rövid az élet és addig kell kiélvezni, amíg fiatalok vagyunk". Ugye tudod, hogy ez nem azt jelenti, hogy igyál, cigizz és szarj le mindent? Ezzel nem kiélvezed, csak elb@**od, hidd el nekem. Tudom, hogy unod már az ilyen papolásokat, de elgondolkodhatnál ezen. Nem bántásból, csak pár év múlva keményen rájössz majd, hogy nem kellene így elcseszni dolgokat, és akkor nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy a lányok nem kedvelnek.
2014. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,tiszteletre méltó hogy normálisan nem bunkó módon fejtetted ki a véleményed. Az más dolog hogy én nem érteke egyet vele,de akkor is örülök hogy végre valaki nem sérteget az életmódom miatt ezen az oldalon. Kaptam eddig egy pár "rendkívűl kedves" privát üzenetet :D
2014. okt. 8. 14:22
 8/20 anonim ***** válasza:

Élvezed az életet, és rongálsz.

Lenne egy kérdésem: Rongálás nélkül nem tudnád élvezni? Anélkül, hogy cigiznél, nem tudnád élvezni az életet? Ebben nincs semmi provokáció, csak kíváncsi vagyok rá.


Egyébként meg a legtöbb tinilánynak pont az ilyenek jönnek be mint te, és a komolyabb fiúk kevésbé.

2014. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Csak a rongálás meg az ivás zavarna.

Pls ne pontozzatok le,ez csak az én véleményem.

2014. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nyolcadiknak: Hát azoknak a lányoknak akikkel eddig találkoztam, nagyon nem jött be. Nekik a "cuki focista S.W.A.G" jön be.
2014. okt. 8. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!