Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miként vonjam fel magamra a...

Miként vonjam fel magamra a csinos biszex/leszbi nők figyelmét?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok,picit slapmosan öltözködöm és nem vagyok nádszál vékony,viszont viccesnek,és aranyosnak tartanak.Ötletek? (Kérlek,ne írjatok gonoszkodó dolgokat)

17/l bi



2014. okt. 8. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha van kedved irj :) 18/L/L
2014. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

-ne öltözz slamposan, legalább a saját mércéddel legyél már csinos

-találj ki az alkatodhoz, személyiségedhez illő stílust. nekem pl. nagyon bejönnek a dapper stílusú lányok, de van aki meg a deszkás jelleget preferálja

-flörtölj velük

-ne zavarjon hogy alacsony vagy...vagy ha mégis, sok lány szintén az :D Nálam mondjuk eléggé negatív pont ha a párom hisztizik, hogy ne vegyek fel magassarkút-nem érzem problémának hogy magas vagyok

-merj kezdeményezni

2014. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hüvelykujjgyűrű.
2014. okt. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Így sehogy. De gondolom valakinek így is tetszel, azért próbálkozz.
2014. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy fentebb is írták, mindenképp öltözz csinosan, mert a legtöbb nőies, csinos leszbikus ill. biszex a hozzájuk hasonló stílusú nőt tartja vonzónak. Ha magadtól nem tudod kitalálni mi áll jól Neked, kérd meg egy jó stílusérzékű barátnődet , hogy segítsen, esetleg olvasgasd az Instyle, női divatmagazint, nagyon jó öltözködési tippjeik vannak, minden szín és alkattípusra.(de természetesen nem kell olyan drága cuccokat venned, amiket ajánlanak, de stílustippjeiket fogad meg!) És sportolj rendszeresen, figyelj oda, hogy egészségesen táplálkozz! És ne felejts el flörtölni a kiszemeltjeiddel:)


27 éves biszex nő

2014. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*fogadd meg, bocsi, félrenyomtam:)
2014. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél. :)
2014. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán értek 1 az 1ben eggyet a 27 éves válaszolóval. Igen, vannak párok, akik mintha egymás klónjai lennének, ez régi sztereotípia. De azért ez korántsem általános, sőt szerintem elég bizarr-

A "csinos" alatt nem feltétlen a pink lakk körömcipő pink selyem miniruhával és szőke loknikkal kombinációt kell érteni. lehet valaki csinos fiúsan is, meg slampos nőiesen is.l Lehet valaki ezeknek a kombinációja vagy néha kicsi ez, néha kicsit az...

Most ha az fennt emíltett Instyle helyett egy férfiaknak szóló divatmagazint nézel meg tippekért, az is okés.

Ha az ing-nardág kombó mellé hosszú haj és smink van, az is izgalmas. Ha egy virágos szoknya és egy csini blúz mellé rövid fiús hajad van, az is lehet csinos. Nem kell bekategorizálódni, lehet keverni a dolgokat, úgy ahogy neked érdekes.


És egyáltalán nem biztos hogy egy nőies lány csak és kizárólag a magassarkúban és fullsminkben megjelenő nőket veszi észre. Ahogy az sem, hogy egy pár az mindíg egy fiúsabb, egy lányosabb nő és ebből a fiús lány mindig magasabb, idősebb és határozottabb személyiség. De ugyanúgy lehet két fiús lány egy pár, láttunk már olyat is.

2014. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló! Én egy szóval nem mondtam, hogy csak nőiesen lehet vki csinos. Természetesen férfiasan is lehet, nemcsak körömcipő, meg loknis haj nézhet ki jól. Két fiús nő is alkothat egy párt, egy szóval nem mondtam, hogy nem, de általános tapasztalatom, hogy a legtöbb nőies leszbikus szintén nőies párt keres, tehát én ez alapján írtam ezt ,amit magam tapasztalok:) és igen az öltöny, sminkkel és hosszú hajjal sztem is szexi:)

a 27 éves válaszoló

2014. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Instyle magazint azért ajánlottam, mert bár elsősorban nőknek készült, de NEM csak szuper nőies összeállításokat ajánlanak benne,hanem , olyat is ,ami nőies, de ugyanakkor nagyon vagány , én már nemegyszer láttam benne ilyet.
2014. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!