Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívnátok randira?

Elhívnátok randira?

Figyelt kérdés
Sulis buszos kirándulás alatt megismertem egy nagyon rendes lányt, nagyon tetszik. A kirándulás alatt amíg buszoztunk mellette ültem és nagyon jó beszélgettünk. Eléggé komoly beszélgetés volt, nagyon sok mindent megtudtam róla (amit nem is sejtettem (így még jobban tetszik)). Hasonlóan szemléli a világot mint én. Van még egy fiú aki nagyon hajt a lányra, de ő (a lány) nem szeretne tőle semmit. Szerintetek érdemes egy ilyen komoly beszélgetés után randira hívni? Vagy esetleg beszélgessek vele még a suliban (ahol sajnos nem nagyon találkozunk)? (17 éves fiú vagyok)

2014. okt. 9. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Mindenképp hívd el. De ne azt mondd neki, hogy randira, hanem hogy sétálni, beszélgetni stb.
2014. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el. Sok sikert :)
2014. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elhívom sétálni, beszélgetni stb., egyből megérti, hogy mit szeretnék tőle vagy mondjam meg neki konkrétan, hogy tetszik és nagyon örülnék ha a barátnőm lenne. Ti megszoktátok a lányoknak mondani vagy általában rájönnek (és akkor felesleges)?
2014. okt. 9. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló helyesen írta, azonban érdemes lenne kiegészíteni.


Ahelyett, hogy csak a látszatát próbálnád kelteni a lassabb tempónak, eleve neked sem egyetlen beszélgetésre kéne alapoznod. Máris azt szeretnéd, hogy a barátnőd legyen, ez így nem jó.


Tetszik neked, szimpatikus. Hívd el ismerkedni, sőt nyugodtan meg is mondhatod hogy tetszik.

De ne azért hívd el, mert máris beleszerettél, miközben csak a buszon beszélgettetek, egyszer.


Ismerd meg előbb. Ne egyből járni akarj vele.

26/F

2014. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2014. okt. 9. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!