Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha megtetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megtetszene nektek egy nálatok 4-6 évvel idősebb tanárnő? Elhívnátok randira?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok... és nagyon megfogott ez a tanárnő, ráadásul nagyon jó viszonyban vagyunk. Nem tudom, hogy mit tegyek... segítsetek!

2013. jún. 14. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog miattad az állásával játszani.

Rosszabb esetben, még direkt szívatni is fog, hogy nehogy valamibe belekeverd akár szóban is.

2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tuti elhívnám :), nem egy ismerősöm jött már össze tanárával, szóval esélyed az van.
2013. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen a volt biosztanáromat toltam be, pedig volt/van köztünk egy 10 év.
2013. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok és egy 31 éves nővel randiztam/jártam pár hónapig. Nem sok különbség lehet a kettő között, maximum annyi, hogy nálad a foglalkozása a hölgynek tanár :) Szerintem mindenképpen hívd el randizni.
2013. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik kozepsulis osztalytarsam igy talalta meg a feleseget. Az erettsegink utan nehany evvel osszehazasodtak, kesobb ikreik szulettek. A mai napig furcsa erzes rajuk gondolni, mert megis csak a tanarnenink volt, bar csak nehany evvel volt nallunk idosebb es tegezodtunk meg minden, de akkor is:). Oszinten fogalmam sincs, ezt ok hogyan inteztek, mert nem volt koztuk semmi mig tanitott minket, csak azert irtam le, hogy tudd nem egyedi eset, bar nem igy gyakori.
2013. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2013. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!