Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyi rengeteget beszélünk,...

Annyi rengeteget beszélünk, hogy félek hogy előbb-utóbb elfogy a téma mert mindent megtárgyalunk. Miről fogunk akkor beszélni? :'D

Figyelt kérdés

Leginkább a fb-os beszélgetésekre gondolok, élőben más. Szóval ha az ember majdnem minden nap órákat írogat valakivel, akkor előbb-utóbb azért szinte mindent megbeszélnek. És mindketten olyanok vagyunk, hogy csak értelmes témákról, bőven kifejtve a dolgokat, szeretünk beszélni, a mizuk és hogyvagyok fel sem merülhetnek. :)

Erről mi a tapasztalatotok? Hogy megy ez tovább, mikor esetleg már összejöttök, akkor is mindig van értelmes téma? :)

(Facebook-ot fikázók válasza nem érdekel.)



2014. okt. 9. 19:54
 1/5 anonim válasza:

Neeem akarok facebook fikázónak tűnni a szemedben, de ha össze akarsz vele jönni, akkor jobb megismerni élőben. Tudom, milyen órákig beszélgetni a facebookon, habár már jó ideje kerülöm az ilyesmit, és inkább beszélgetek személyesen..mert nekem úgy érdekesebb :D

Visszatérve a kérdésedre..én kipróbálnám azt, hogy milyen vele órákig beszélgetni élőben. Ha akkor sem fogytok ki a témákból, akkor igazán szerencsések vagytok :) Más az ember, ha neten kommunikál, akkor beszédesebbek, mert nem látják a másik reakcióit.

2014. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha személyesen találkozunk (hetente egyszer-kétszer), akkor IS nagyon jól elbeszélgetünk. :)
2014. okt. 9. 20:02
 3/5 anonim válasza:
Hát ha mindig van téma, akkor ne félj attól, h elfogy. :) ha valakik érdekesnek találják egymást, akkor tényleg bármirol el tudnak beszélgetni, bármikor, és mindegy, hogy neten vagy személyesen.
2014. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg eléggé egymásra vagytok hangolva, összeillők vagytok, akkor sosem fogtok kifogyni a témákból :)

Én a párommal öt évig voltam baráti viszonyban, mielőtt összejöttünk. Napi szinten beszéltünk, órákon keresztül, akkor még msn-en :) Ma már együtt vagyunk két éve, és amikor épp nem együtt töltjük az időnket, de netközelben vagyunk és lehetőségünk van beszélni, mindig beszélünk, általában ugye facebookon, néha telefonon, skype-on :) Egyáltalán nem fogytunk még ki :)

2014. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, megnyugtattál. :)
2014. okt. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!