Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz párt találni...

Miért ilyen nehéz párt találni? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok azon a bizonyos kék iwiw-en és azt veszem észre, hogy szinte már minden meleg csak szexet keres. Kapcsolatot már senki nem akar. Miért ilyen nehéz ez? Próbálok ismerkedni, de szinte mindenki csak szexet akar. Egyáltalán van olyan hely ahol még lehet ismerkedni úgy hogy az ember ne csak egy strigula legyen? Nektek mi a véleményetek erről?


22/f (meleg)



#meleg #PlanetRomeo #párkapcsolat. ismerkedés
2014. okt. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a kék iwiw?
2014. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PlanetRomeo :D
2014. okt. 2. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
ja tényleg, bocs :D
2014. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez elég gáz :/
2014. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam, akire vágytam.

Ami azt illeti több jó sráccal hozott össze a sors, mint ahány kellemetlennel. A hülyeségem/tapasztalatlanságom/bizonytalanságom miatt elszalasztottam sokat közülük, de így is sikertörténet az a néhány hónap, amit a nemkékiwiwhanemegymásik oldalon töltöttem. Bár én úgy veszem észre, hogy én iszonyat mázlista vagyok, mert a legtöbben tényleg nem találják meg a számításaikat. (23f)

2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én a kék iwiwen találtam párt, 3 hónapja vagyunk együtt. Szóval ne add fel! ;) 21f
2014. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem gyere el a szimpozion klubba,most szombaton is lesz,amúgy 2 hetente van,itt személyesen ismerkedhetsz,barátkozhatsz,jó a társaság.Nameg,itt azért kulturaltabb is,nem mint egy melegbárba.
2014. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is nagyon frusztrált vagyok ez miatt, sokszor előfordult már hogy regisztráltam helyekre de pár nap alatt el is vették a kedvemet ezek az emberek és a hozzáállásuk. Sokan amikor rájönnek hogy melegek akkor magukra húzzák ezt a sztereotip mű-személyiséget és akkor csak ezt csinálják. Meg mintha elvárt dolog lenne a melegektől hogy szexmániás tartás nélküli csőgatyás, a szexualitásukat mások képébe toló balfékek legyenek. Én nem ezek közé tartozom, és örülök hogy azt látom hogy vannak még akik így látják. Ha gondolod rám is írhatsz, én mindig örülök ha "melegfronton" sikerül értelmes emberekbe botlanom ami sajnos eléggé ritka :D


19/F m

2014. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darkdj válasza:

Nem vagyok meleg :D

Biszex esetleg

A lányokat szeretem

2014. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!