Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nem kezdemén...

Szerintetek miért nem kezdeményez beszélgetést? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lányal Facebookon már sok mindent kérdeztem tőle de pont ez az hogy csak én kezdeményezek beszélgetést ő eddig egy kérdést sem tet fel szerintettek miért nem? De az eddigi kérdéseimre válasszolt ha pl nem jönnék be neki akkor már megirta volna nem? Kiváncsi vagyok a véleményetekre?

2014. okt. 11. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért írta volna meg, hogy nem jössz be neki? Volt egyáltalán szó arról, hogy ő bejön neked?

Ha unom egy fiú társaságát, nem írok/mondok neki olyat, hogy bocs, nem jössz be, mert valószínűleg az lenne a válasz, hogy ,,JÓ, ÉS?! ÉN CSAK BESZÉLGETNI AKARTAM, A F4SZOM SE AKARNA VELED JÁRNI!" Szóval érted... Ne írj neki, aztán ha nem keres, megkapod a választ.

2014. okt. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Sajnálom..
2014. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
# 1 Szia! A faszom akarna veled járni.
2014. okt. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Lányoknál előfordulhat hogy pánikba vannak ilyenkor.. nem tudja hogy mit írjon... találkozz vele személyesen és minden kiderül... hívd el randira..
2014. okt. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!