Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attólmég, hogy egy fiú nem...

Attólmég, hogy egy fiú nem kezdeményez beszélgetést tetszhet a lánynak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.. Sajnos mindig én kezdeményezem a beszélgetést, de ha kezdeményezem órákat beszélgetünk, nagyon kedves. Volt olyan, hogy tizenegy órától hajnali egyik beszélgettünk chaten.(nem facebookon) Bocsi a szóismétésért mielött valaki megjegyezné :D

2014. febr. 21. 22:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mostanában inkább nem írok rá, hátha azt érzi, hogy nem tetszik nekem, csak valakivel beszélgetni szeretnék. Másrészt azért sem, mert félek h zavarom (habár mondta h nem, és h szeret velem beszélgetni, de akkor is)
2014. febr. 21. 22:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogyha most ráírsz,és visszaír(már ha fent van)akkor szerintem te is bejössz neki,péntek este van,ilyenkor mindenki szeret beszélgetni,hány éves vagy te és hány éves ő?Nem azért kérdem,mert szerintem a korkülönbség nem számít,csak érdeklődöm.
2014. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

L: 15 fiú:17

Azért nem akarok ráírni, mert egyszer cseteltünk skypon, és félek, hogy nem válaszolni, mivel egész nap fennt van kb, és szerintem (ha jól gondolom) azért, mert online játékokkal játszik, és itt beszélget a többi játékossal

Szóval egyrészt nem akarom megzavarni, másrészt nem akarom átélni azt h nem válaszol (bár tudom h megkéne tudnom h tetszem-e neki, de egyszerűen nem akarom megtudni ha ez az igazság) :)

2014. febr. 21. 22:35
 4/13 A kérdező kommentje:
És még annyit észrevettem (lehethogy igazából tök véletlen), de amióta felvettem skypra, azóta az adott oldalon egyre kevesebbet van fennt.. Meg az adott oldalon ő jelölt be barátnak :)
2014. febr. 21. 22:39
 5/13 YuY ***** válasza:

Dehogynem akarod tudni, amit érzel az a félelem a visszautasítástól, és ezt csak te tudod legyűrni magadban.

Ettől fogsz igazán fejlődni, nem attól ha álmokat szősz és átugrasz a szivárvány egyik végéből a másikba...

15 évesen persze nem olyan könnyű mindez, de lassan abba a korba érsz, hogy fel kell nőnöd.

Tedd amit kell ;) Remélem sikerült minden!

2014. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg,én is egy 19 éves fiú vagyok,és fiúként mondom hogy szeretjük amikor egy lány kezdeményezi a beszélgetést,és ha visszaír,akkor nyert ügyed van,ha nem,akkor nem érdemes vele foglalkozni,és legalább megkaptad a választ,hogy bejössz-e neki vagy nem,sok szerencsét.
2014. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De ha egy fiú online játékok szeremese ( nem biztos, hogy az, de tegyük fel), akkor még a lányok sem tudják kizökkenteni a játékból, vagy de? Vagy hol igen, hol nem?
2014. febr. 21. 22:43
 8/13 YuY ***** válasza:
Hidd, el hogy ha érdekled, akkor le tudja tenni a "konzolt" 10 percre. :D És le is teszi, ha úgy gondolja hogy érdemes ;)
2014. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huh értem, köszi :D ha esetleg egyszer nem válaszolna, azonnal nem fogok lemondani róla, mert leheth csak nem vette észre, vagy valami közbe jött stb. De ha 2.-jára 3.-jára se válaszolna akkor nem tudom mi lenne, de ráírni tuti nem írnék rá többet :)
2014. febr. 21. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
onlien játék. onnan nem fog szerintem kiugrani ameddig nincs vége az adott meccsnek. szóval lehet vissza fog írni, csak később, ennyi. ne aggódj!:)
2014. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!