Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknak : járnátok olyan 15...

Lányoknak : járnátok olyan 15 éves fiúval akinek felig kockas a hasa es 14,5 cm-s a f. sza?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 07:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha okos lennél az első az lenne hogy beállítsd hogy ne lássa mindenki hogy ki a kérdező, és akkor millió f_szságot kérdezhetnél...

Ha okos lennél nem hinnéd azt hogy bármi esélyed is van bármelyik igazi csajnál, akár csak egy beszélgetésre is egy ilyen kérdés után...

Ha okos lennél, akkor tudnád hogy elsősorban nem a f_sz kell a csajoknak, de még nem is a kockahas...

2014. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, te nem vagy okos. Esetleg azt hiszed magadról, de nem vagy az.
2014. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lantos Szilvia válasza:
Először is... persze, hogy ha már félig kockás az nagyon király :D én ezzel nem menőznék... másrészt az említett nemi szerv nem itt kezdődik... nem a mérettel van a bajom, hiszen olyan kalappal integetünk amilyen van, de ha ezzel akarsz kitűnni legalább hazudj egy jó nagyot, hisz mint írtad okos vagy... szóval ha már lúd legyen kövér: vagy teljesen kockás has, és leglább 18 centi :D :D :D és ezt én is trollságból írtam...
2014. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha ezt nem mondod meg neki akkor igen. Mármint nem teszel fel ilyen kérdest. Ennyi idősen senkit nem érdekel hogy mekkora. A kockahas mindenképpen jó, de önmagában nem elég.

14/L

2016. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!