Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig nem volt barátnőm...

Ha eddig nem volt barátnőm akkor már kicsi az esélyem hogy lesz? Nem tudom miért de nem merek oda menni a csajokhoz, nem tudom hogy mit kéne mondani! Lehet hogy bele kéne törődnöm? 25f

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 10:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%

Persze, ezt a legegyszerűbb mondani, hogy "feladom"!! De hogy megpróbálnád, és egy kicsit megerőltetnéd úgymond magad, ááá... az itt tőled olvasottakból úgy érzem, mintha a falnak beszélnénk! És milyen sors?? Itt nincs sors! Az életed a saját kezdetben és a döntéseidben van! Kapd már össze magad! Férfi vagy te vagy nyuszi???


Ha idegesít, akkor tegyél is érte, hogy ne érezd ezt az érzést! Menj bulizni, ismerkedj, legyenek lány barátaid. Biztosan vannak / voltak lány haverjaid, pl osztálytársak. Velük hogyan beszélgettél?


Itt van két link, ami segíthet abban, hogy növeld az önbizalmadat, ezek tippet, tanácsok: [link]

[link]


Egyébként nem tudom, hogy hallottál-e a vonzás törvényéről. Azt kapjuk, amire koncentrálunk és gondolunk. Ha azt mondod pl magadról, hogy lúzer vagy, akkor mivel ezt sugallod ki magadból, a többiek is így fognak viszonyulni hozzád! Tehát gondolj sok-sok pozitív dologra, cselekedj így, tegyél a saját boldogságodért!!! Más ezt nem fogja megtenni helyetted!!


Sok sikert! Bízz magadban! Képes vagy rá! Változz a saját boldogságodért! Küzd le a félelmeidet, mivel alaptalanok!


24 N

2014. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
nyuszi vagyok nem férfi!Egy férfi az nem ilyen!Azzal nem tudok mit kezdeni ha nem merek oda menni a lányokhoz ismerkedni!eddig még semmi kapcsolatom nem volt csak le járatnám magam.
2014. okt. 12. 12:47
 13/27 anonim ***** válasza:

És így szeretnéd leélni a további életedet? Ez az állapot megfelel neked? Jól érezd így magad? Vagy változtatni szeretnél rajta?


Az csak KIFOGÁS, hogy azzal nem tudsz mit kezdeni, hogy nem mersz odamenni a lányokhoz!!! Mindenen tudsz változtatni, HA akarod!!


Figyelj, mondok egy példát: suliban vagy, és mondjuk rossz jegyet kaptál. Megelégszel mondjuk a 2-sel, vagy mondjuk azzal, hogy megbuksz, évet ismételsz, vagy hozzáfogsz tanulni, hogy jobb jegyet kapj és elérd a célod az életben, amit kitűztél magad elé.

Nos, melyiket választod? Lehet, hogy még fogsz kapni egy-két rossz jegyet, de már ráléptél arra az ösvényre, hogy sokkal, de sokkal jobb jegyet kapj.


Minden egy apró lépéssel kezdődik.


De ha feladod, az is a Te döntésed, de akkor fölösleges volt ide kiírnod a kérdést, véleményt kérni a többiektől, hisz úgysem akarod megfogadni és elbújsz a kis vackodba, a sötétségedbe, aztán majd kb 30 év múlva rájössz, hogy milyen buta voltál, hogy ezt az életet választottad, ahelyett, hogy felkelnél és addig próbálnád, addig mennél utána, míg sikerre nem jutsz!


A lányok is ugyanolyan emberek, mint ti, pasik. Ismerkedj, menj el a haverjaiddal szórakozni. A pasik kezében van a kezdeményezés eszköze!

Ha meghátrálsz az első pofon után, és ez csupán egy ismerkedés, akkor majd ugyanezt fogod csinálni, ha az életben máshol is kapsz pofonokat?


Csapj bele a lecsóba, menj szórakozni és kész! :)

2014. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szar minden nap ezzel kelni hogy ilyen béna vagyok.De ha tényleg nem merek oda menni azzal nem tudok mit kezdeni!

Le irok egy példát ez kb két hónapja történt velem.

Üldögeltem egy parkba nem messze ült tőlem egy csaj.el kezdtem nézni nagyon meg tetszett,észre vette hogy nézem ö is el kezdett nézegetni.DE nem mertem oda menni inkább jó nagy ívbe ki kerültem.Ha valaki ezt látta az jó nagyot nevethetett.

A csajozás az nem meg nekem

2014. okt. 12. 13:49
 15/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki ajánlotta a fizetősöket. Szerintem te a lelked mélyén nem is akarod, hogy legyen valakid. Van egy gyanúm, hogy nem csak a csajozás terén állsz rosszul. Előbb rendezd el az életed más tekintetben is, és csak ha minden megvan, és azt tudod mondani, hogy jól érzed magad a bőrödben, mit tudom én van jó állásod, értél el másban sikereket, hobbik, sport bármi, majd utána foglalkozz a nőkkel. Megküzdések és sikerek hiányában tényleg nincs is értelme a nőknél kezdened, az már megkíván egy bizonyos komoly alapot.
2014. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy én sem vagyok csajozós, de tavaly vettem a fáradtságot, és belekezdtem egy lány meghódításába. Nem sikerült, benne volt a pakliban, számoltam is vele, ennek ellenére olyan ideg volt bennem (düh), amilyen ritkán (a lány csak szórakozott). Mostmár lecsillapodtam és rájöttem, hogy a negatív tapasztalat is nagyon fontos. Én egyénileg úgy döntöttem, hogy egyelőre menjenek a csajok a levesbe, még sokkal fontosabb céljaim vannak az életben karriert tekintve. Ha összehozna az élet egy rendes lánnyal, aki se nem szemét, se nem foglalt, és megvan a szimpátia, biztos, hogy kezdeményeznék. Amíg viszont ez nincs, addig koncentrálok az egyetemre, jó lenne külföldre is majd kimenni stb. A nőkön kívül is vannak bőven célok, te is tűzz ki ilyeneket! Én hiszem, hogy van sors és minden okkal történik, nekünk még nem jött el az idő a csajokhoz, de ha ezt az időt nem használod ki más fontos dolgok elérésére, akkor leszel egy igazi lúzer, aki semmit nem ért el az életben. Pozitív hozzáállás, ez a lényeg!
2014. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nagybátyám idén töltötte az 59. életévét, soha nem volt hosszútávú kapcsolata, soha nem nősült. Megkérdeztem tőle, hogy megbánta e, hogy így alakult az élete, tenne e másképp valamit, ha fiatal lenne. A válasza az volt, hogy nem!
2014. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kedves 17. kommentelő!


De az a nagybátyád, és nem a kérdező. A kérdező nem indulhat ki a rokonodból, hisz mindenkinek saját élete van, amit ő maga alakít és választ! A nagybátyád azt az életet választotta, de azt az életet nem muszáj követni másnak is!


És nagyon köszönöm annak a kedves lepontozónak aki lepontozta a 11. válaszomat! Biztos fájt az igazság egy nő szájából!

2014. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Miért 18-as és azt az életet meg kötelező lenne követnie, amit te mondasz, nem kettős mérce ez?
2014. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Pozitív TANÁCSOKKAL láttam el a kérdezőt, hogy jelen állapotában mit lenne célszerű csinálnia, hogy jobb legyen a helyzete, de te viszont egy olyan szemléletet, példát írtál le, amit mondjuk nagyon kevesen választanának! Itt van egy nagyon tanácstalan srác, és a példáddal tulajdonképpen saját családtalanságra akarnád ítélni? Mivel a nagybátyád nem nősült, ergó kis családja sincs.

Gyereke azért van a nagybátyádnak?


Szóval te egy ilyen srácnak a kérdésére, mint a kérdező, a nagybátyád életstílusával példálózol (nincs komoly kapcsolat, nem nősült, tehát az örök agglegény élet), ahelyett hogy sokkal pozitívabb tanácsokat adnál neki, amik a segítségére válhatnak??

2014. okt. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!