Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivan akkor ha egy fiuval egy...

Mivan akkor ha egy fiuval egy taborba megismerkedtel es nagyon jóba lettetek es mar majdnem osszejottetek de képbe jött egy másik fiu es vele osszejottel de a taboros fiut ott hagytad?!

Figyelt kérdés
?! Es a taboros fiu mar az osztalytarsam es szakitottam a taboros fiu miatt a masik miatt mert rajottem h őt szeretem de ő most épp rám szar . De nem rég irt vissza irtam neki es beszelgettunk hogy miert lettunk ilyen rosszba es írta hogy nem ois vagyunk rosszba es most meg nem ír vissza mit kéne csinaljak? Mondjuk suliba en nem foglalkozok vele de nagyon hianyzik
2014. okt. 12. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak béna vagy!

Nem csodálom, hogy nem foglalkozik veled.

Ott hagytad csak úgy egy másik pasasért, majd dobtad és visszaakartad szerezni a táboroa fiút, úgy hogy szarsz rá a suliban, csak neten írsz rá. Hát...Megértem a gyereket.XD

Azt kéne csinálnod, hogy a sarkadra állj, döntsd el mit akarsz. Ha ez meg van és őt akarod, akkor nem szarsz rá, hanem keresed folyamatosan a társaságát az ISKOLÁBAN IS!

16/F

2014. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem tudd meg, hogy mit szeret a srác. Kedvenc helye, időpontja (mármint este/ vagy reggel felhő vagy csillag stb.) és kérd meg, hogy találkozzon veled. Akár személyesen vagy neten. Ott meg mondj el neki mindet.


Én is taborban ismerkedtem meg egy csajjal. Beleszerettem (nagyon). Nagyon jóban lettünk, lett egy kis probléma. Kérte, hogy hagyjam egy időre. Jövőhéten mondok el neki mindet. Már minden el van tervezve :)

18/F

2014. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!