Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság társkereső oldalon...

Manapság társkereső oldalon ismerkedni mennyire 'nyerő' dolog?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én maradok inkább a régi módszernél.
2014. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire.A nőkre lecsapnak a mindenkire ráírogatós hú de menő vagyok csávók,ebből ugye van ott több száz, a több száz üzenetből pedig kiválasztja a számára legjobbat,vagyis aki a legjobban eltudja adni magát,aki pedig valóban értékes,az le van szarva.
2014. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy Brad Pitt testű akkor felesleges. 6 év alatt alig 3 randit sikerült összehoznom. Azok a nők se voltak kész kapcsolatra, többségük a randin sírta el, hogy mennyire odavan a régi pasijáért... Persze megszámlálhatatlan sok olvasatlanul törölt levéllel, beszélgetés közbeni eltűnésekkel, stb. meg se említem.
2014. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire.


Mennyire nyerő az, hogy képtelen vagy odamenni személyesen egy neked megtetsző, akár ismeretlen nőhöz és beszélgetést kezdeményezni vele? Vagy akár odamenni szórakozóhelyen egy lányhoz táncolni, aki tetszik?


Kevés férfiatlanabb dolog van, mint ennek a képességnek a hiánya, aminek a megszerzéséért foggal-körömmel küzdeni kellene.

2014. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Haverom 1x felmet mert unatkozott. A csajjal már 1 éve együtt vannak van távolság köztök rendesen de át át mennek egymás hoz. Szerintem ritka de néha van ilyen is :)
2014. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!